Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wolne w pracy na piątek więc przyjadę. Postaram się być wcześniej z racji odległości oraz faktu że nie wiem gdzie to jest. Gdybym nie mógł trafić to jak się mam kontaktować w drodze - może jakiś tel alarmowy :o np do organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wojtka, organizatora - moze faktycznie ustalimy alternatywne miejsce, jakby okazalo sie, ze ta myjnia bedzie za mala na ta liczbe osob? Ja to mam blisko, ale pewnie deczko bym sie zdenerwowal, gdybym jechal skads dalej i po przyjezdzie okazaloby sie, ze grupa zmigrowala w jakies inne miejsce.

Propozycja z parkingiem w CH Klif moim zdaniem byla dobra.

A tak tez na marginesie - ktos ustalal z wlascicielem myjni, ze zleci sie troche ludzi? Ja jak mylem na 2 wiadra na takiej myjni bezdotykowej, to mialem dyskusje z wlascicielem ("tu z wiaderkiem nie myjemy"), bo wg. niego za dlugo stalem z autem i "blokowalem" stanowisko (choc wybralem pore, ze bylem praktycznie sam).

Czy może idziemy scenariuszem "pelen spontan" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wojtka, organizatora - moze faktycznie ustalimy alternatywne miejsce, jakby okazalo sie, ze ta myjnia bedzie za mala na ta liczbe osob? Ja to mam blisko, ale pewnie deczko bym sie zdenerwowal, gdybym jechal skads dalej i po przyjezdzie okazaloby sie, ze grupa zmigrowala w jakies inne miejsce.

Propozycja z parkingiem w CH Klif moim zdaniem byla dobra.

A tak tez na marginesie - ktos ustalal z wlascicielem myjni, ze zleci sie troche ludzi? Ja jak mylem na 2 wiadra na takiej myjni bezdotykowej, to mialem dyskusje z wlascicielem ("tu z wiaderkiem nie myjemy"), bo wg. niego za dlugo stalem z autem i "blokowalem" stanowisko (choc wybralem pore, ze bylem praktycznie sam).

Czy może idziemy scenariuszem "pelen spontan" :kox:

 

 

Własciciel jak zobaczy ile samochodow stoi pod jego myjnia to zatrze dłonie, że interes sie kręci :D

 

Swoop

Na chwile obecną raczej żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciciel jak zobaczy ile samochodow stoi pod jego myjnia to zatrze dłonie, że interes sie kręci :D

Właściciela raczej tam nie uświadczysz... ;) O tej porze będzie uprzejmy (lub nie) starszy Pan zajmujący się obsługą manualnej rozmieniarki pieniędzy, najczęściej bardzo zajęty oglądaniem czarno-białej naziemnej TV analogowej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z parkingiem w CH Klif moim zdaniem byla dobra.

 

no tam szczególnie jest pełno myjni bezdotykowej, aby coś pokazać :P

 

dokładnie tak jak niektórzy piszą... o tej porze ludzie pilnujący te myjki sa bardziej zajęci pierdzeniem w krzesło niż oglądanie co sie dzieje na myjce... zresztą tyle ludzi się zjedzie to tez pewnie z chęcia popatrzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś dojechały Glorie, mam przygotowaną Magi do testów i Fruit Shiny Garage, wiaderko składane Megsa, płyn do szyb, preparat do felg Shiny Garage, preparat do opon Back2Black, Ironx, Bug Off, Fluffy, ;)

 

Jakieś życzenia, do 16 jeszcze będę mógł coś wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.