Skocz do zawartości

Renault Clio 2 ph2 Extreme 2003 (czarny metallic)


cyga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rewelacja :shock:

Relacja świetna pod każdym względem, dbałość o szczegóły, poświęcony czas, samozaparcie (tri-color + UC :D ) i włożone serce.

 

PS. jedna mała uwaga a raczej rada na przyszłość, kładąc SRP + HiTemp za drugim razem połóż już tylko sam wosk. SRP to AIO czyli aplikując go drugi raz niepotrzebnie usuwasz uprzednio nałożony wosk :) Kanapka powinna wyglądać SRP + wosk + wosk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam zapał ;)

Mam wrażenie że czasami dokładałeś sobie pracy, albo całość jest bardzo rozłożona w czasie. Ja bym np najpierw wszystko dokładnie wyczyścił, nadkola zakamarki itp.

 

I też dziwią mnie słabe krople po FK, ja robiłem auto FK i kropelki były bardzo fajne.

Może ktoś doświadczony się wypowie czemu tak słabo wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna kombinacja SRP i wosku, wygląda na to, że słabe kropelkowanie to efekt zastosowanego SRP na wosk.

 

Pytanko z innej beczki, widzę, że nałożyłeś grubo pasty miedziowej na bębny, jaka ilość tej pasty została wyrzucona siłą odśrodkową i znalazła się na wewnętrznej stronie felgi po pierwszej przejażdżce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym co zostało, a czego nie widać i jak to pewnie wygląda w realu pisać nie wypada, bo robota jest mega :song::good:

Kropelki, kropelki... za mało mi okrągłe wyszły - kurcze chyba nie zasnę dzisiaj :lol:

Ciesz się swoim autem, dbaj tak dalej i... zlewaj niektóre rzeczy :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dziękuje za przychylne opinie, to tylko motywuje do rozpoczęcia kolejnej pracy :D Już szukam kandydata!

 

Dzięki także dla Grubego, który jeszcze mnie prezentami obdarowywuje, także będzie można za 2 miesiące auto poprawić :good:

 

gałka zmiany biegów do wymiany jak dla mnie, bo nie pasuje do całości "szajnu" :D

Tu oczywiście racja, ale nie wymienie gałki na nic innego niż oryginał, a używkę ciężko złapać, bo ta konkretna wersja gałki jest rzadko spotykana. Także hmm... ponad 300zł musze uzbierać i w ASO kupić. Planuje to zrobić, ale czy już przy następnym kładzeniu wosku to wątpie :P

 

Pytanko z innej beczki, widzę, że nałożyłeś grubo pasty miedziowej na bębny, jaka ilość tej pasty została wyrzucona siłą odśrodkową i znalazła się na wewnętrznej stronie felgi po pierwszej przejażdżce?

Nic takiego nie miało miejsca, ew nadmiar został tam gdzie był położony ;)

 

Foty z zewnętrzną lampą ( sabiną ? :P ) trochę oszukują, aleee całość, dbałość o szczegóły :good::good::good:

Zewnętrzna lampa 430EX Canona - tak jak pisałem gdzieś w relacji, jak się chce to się da zrobić jakiekolwiek chcesz zdjęcie. Oszukać można łatwo, jeszcze przy jasnym garażu, ale trzeba jeszcze chcieć oszukać :P

 

Jakie odczucia po pierwszych przejazdach maszyną ? były jakies problemy na poczatku,czy moze okiełznałes ją od razu? :)

Zacząłem od maski - łatwiejszy start jako że płaska, duża powierzchnia (jakieś tam przetłoczenia wprawdzie są, ale całe auto takie ma). Niestety rozpocząłem dużym padem, który jednak z Graphitem nie współpracuje zbyt dobrze, efektem czego były początkowe problemy z podskakiwaniem etc, ale już po drugiej dawce FG500 zaczęliśmy współpracować z maszyną. Przesiadka na 80mm już była czystą poezją, wtedy już ręce wiedziały jak mają chodzić, no więc powiedzmy że po 4godz już mi się pracowało na prawdę dobrze.

 

Aaa i jeszcze ważna rzecz, bo chyba się słabo zrozumieliśmy z warstwami jakie powędrowały na lakier.

Było SRP z dociskiem, potem SRP lekko (żeby starego nie zdejmować) i dopiero 2xFK. Także nie robiłem jakichś szalonych kanapek-przeplatanek.

Kropelki fakt, mogłyby być lepsze, ale jeszcze QD poprawie (jak oczywiście kupię) i już powinno być nieźle :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.