Skocz do zawartości

Turystyka


coobah

Rekomendowane odpowiedzi

grabek246, a proszę bardzo:

 

http://www.lanterna-mandre.com/

 

My mieszkalismy w 10. Tylko TV mieliśmy LCD na ścianie a nie starego kineskopa jak widać jeszcze na ich stronie :)

 

Wynajmowaliśmy poprzez "agencję" Sara Tours w Mandre. Przez agencję było zdecydowanie taniej w porównaniu z cennikiem ze strony www.

Tutaj masz linka:

 

http://www.sara-tours.hr/hr/otok-pag/ma ... 02-s23.htm

 

To właśnie tutaj dostaliśmy taką cenę, ale pamiętaj, że my byliśmy na początku września..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy do Chorwacji Waszym zdaniem najpóźniej można jechać, żeby pogoda była jeszcze "wakacyjna" ?

 

Planowałem przełom sierpnia/września, początek września ale nie wiem jak w pracy i w najgorszym wypadku może być połowa września :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, Ja siedziałem do 20 września było cały czas ok 25 stopni jedynie w nocy chłodniej na bluze jak chciałes posiedzieć gdzieś dłużej byłem na KRK. Ogólnie sierpień i tak upalny. Co roku jeździmy w ciemno na samo południe do Czarnogóry pod Albańską granicę trochę dalej ale wypoczynek na duzy plus ceny śmieszne, mało polaczków, pogoda i woda ekstra :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmorka, nie chciałem nikogo urazić takie małe zdrobnienie, po prostu jadąc na wakacje nie lubie patrzeć na nasz wiecznie nie zadowolony naród i wymądrzający się na każdym kroku gdzie w niektórych miejscach w Chorwacji jest to co krok niestety jak i nad polskim morzem. Co do cen rzeczywiście jak spojrzeć na przestrzeni 10 lat idą w górę ale też standard się podnosi Czarnogóra dalej oferuje kwatery na poziomie 10 euro gdzie w Chorwacji taki sam standard wołają ok 20 euro dlatego już tam nie jeżdżę za dużo europy się zrobiło, w te wakacje mocno ciągnie mnie do Albani podobno konkret widoki jak w BiH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kuba dopisz do listy polecanych miejsc

 

http://www.hotel-zywiecki.pl/

zajebiste miejsce, super hotel, wyśmienite jedzenie!!

 

 

 

jak ktoś się chce zresetować w Karkonoszach to polecam zielone jajo !!

http://podzielonymjajem.pl/

cisza, spokój, natura...

pyszne jedzenie i miejscowe piwo !!

 

 

i cofam polecenie dla Sandra SPA w Karpaczu, ten "hotel" schodzi na psy !! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Poszukuję jakiegoś noclegu w Kołobrzegu lub okolicach na weekend od 19.08 do 22.08 .

Chcę jechać z żoną i młodym .

Może ktoś ma kogoś znajomego albo coś sprawdzonego .

Pewnie sporo za późno, ale polecam apartamenty Rok, byłem dwukrotnie i bardzo komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poszukuję jakiegoś noclegu w Kołobrzegu lub okolicach na weekend od 19.08 do 22.08 .

Chcę jechać z żoną i młodym .

Może ktoś ma kogoś znajomego albo coś sprawdzonego .

Pewnie sporo za późno, ale polecam apartamenty Rok, byłem dwukrotnie i bardzo komfortowo.

 

Podbijam pod zapytanie Pajko.

Jaką bazę noclegową polecacie na Pomorzu Zachodnim dla 2 dorosłych z 2 dzieci?

Nie musi być koniecznie Kołobrzeg. Interesuje mnie pas pomiędzy Kołobrzegiem a Świnoujściem.

Wybieram się również pod koniec sierpnia.

Za wszystkie namiary z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne apartamenty ale kurde, nigdy bym nie wydał 2500 na tydzień mieszkania nad polskim morzem :o

Dla porównania za wynajem całego segmentu kamienicy w Bari na starówce płaciłem 1500 za tydzień.

To jest jakieś oderwane od rzeczywistości. Wolę zapłacić 1000 mając współdzielona kuchnie a obiady i tak jem na mieście. A do kanapek na śniadanie starcza mi lodówka i dostęp do kuchni.

Ważne by czysto schludnie i łazienka była własna. Plus ogródek ładnie utrzymany by walnąć się wieczorem z piwem przy grillu jak młody skacze w piaskownicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał ktoś ostatnio w okolice Koszalina ? Jadę z Opola, więc cała polska do przejechania.

Lepiej przez Poznań czy jechać przez Szczecin ?

Tak mi google maps proponuje :

https://www.google.pl/maps/dir/Malnia/D ... 0301?hl=pl

Bo słyszałem, że remonty w kierunku Szczecina powodują duże utrudnienia w płynności ruchu i często się stoi. A droga w kierunku Poznania pozostawia sobie wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy3022,

654165 Jadę z Opola, więc cała polska do przejechania.

Ja mam trochę więcej do przejechania i właśnie się zastanawiam jak lecieć .

 

Myślałem o takiej trasie - Tarnów - A4 - Kraków - Katowice - S1-1 Częstochowa - A1 - Piotrków Tryb. - Łódź - Włocławek - Toruń i tu się zastanawiam czy ciągnąć dalej A1 do 3miasta i tam odbić na Słupsk i Koszalin czy odbić w Grudziądzu i kierować się przez Człuchów i Bobolice .

 

Jadąc przez 3miasto mam wg google maps 9h45 min i 915 km a przez Człuchów 8h34m 850 km . Czasowo i kilometrowo nie jest to wielka różnica bardziej chodzi mi o wygodę podróży .

Może ktoś z tamtych rejonów lub ktoś kto jechał tą trasą coś podpowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654078 Mi udało się wynająć w Kołobrzegu na 3 noce pokój z aneksem i łazienką

Fajna, spokojna dzielnica, wujek mieszka na ul. Wiosennej. A i na ul Jedności Narodowej (niedaleko skrzyżowania z ul. Wylotową) prowadzi kuzyn studio detailingu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.