Skocz do zawartości

Trasa centrum - Zakopane


Rekomendowane odpowiedzi

 

Thomas napisał/a:

ja nie jeżdżę nigdy tą obwodnicą ... raz pojechałem i więcej nie jadę...

 

Thomas, nie siej herezji! jeżdzę obwodnicą 2x w tygodniu! przez miasto jest zawszę 2x dłużej.

 

nie wiem może ty ja siejesz ....

 

ja mówię to jak jest ... a lepiej i wygodniej jest mi przez miasto ... obwodnicą nie jadę .. bez sensu ;)

 

Jak jedziesz w nocy po 22, to faktycznie jest lepiej jechać przez miasto tak jak piszesz, choćby dla samych widoków :lol:, ale w godzinach od 7, lepiej, szybciej i bardziej bez stresowo, jest jechać obwodnicą szczególnie, że ona zaczyna się już w Modlnicy. A samą obwodnicę do zjazdu na zakopiankę, można pokonać w niecałe 15 minut :kox:

 

ps. nawet google pokazuje że obwodnicą jest o 5 minut szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być wygodniej przez miasto w którym co 300m są światła :dontknow::shock: Zakładam nawet, ze wszystkie samochody nagle wyparowały... :dontknow: ...w porównaniu do autostradowej obwodnicy :lol::wallbash:

 

 

Thomas, naprawdę bez urazy, ale jak miałem zakładać, że dużo jeździsz skoro wypisujesz takie rzeczy i jeszcze doradzasz je innym :dontknow: :dontknow: :shock: :shock:

wczoraj jechałem przez Krk i stałem dosłownie na 3 światłach ...

3 ulice i wypad z miasta ... tak to wygląda ...

 

a Zakopianka ... ruch jakiś tam był ... znikomy, ale w takich godzinach to i na ciągłej się dobrze wyprzedza :D

 

[ Dodano: 21 Lipiec 2012, 13:36 ]

ja polecam jako " prawie miejscowy" pojechać nie przez zakopiankę, tylko z obwodnicy Krakowa -> Wieliczka - > Dobczyce -> Wiśniowa -> Mszana Dolna -> Rabka -> Raba Wyżna -> Czarny Dunajec -> Zakopane

jeździłem tam jak ruch jest w dzień,albo w miejscowości Lubień zjechać na Mszanę .. i stamtąd w Krościenku na Nowy Targ , Czarny Dunajec ...

 

[ Dodano: 21 Lipiec 2012, 13:37 ]

cała trasa wczoraj z Ustki zajęła mi 10,5 godziny ... 30 min więcej niż zawsze ze względu na wzmożony ruch ,ale bez tragedii .. 830km w Pieniny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.