Skocz do zawartości

Seat Leon Evo - ponad 400 zdjęć


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aż mnie wylogowało tak długo oglądałem.

obejrzałem i przeczytałem wszystko 8-)

pomysł z checklistą bardzo dobry, zawsze zapominam co mam jeszcze zrobić.

patrząc na porównanie w dniu kupna i obecnie. nie przemalowałeś auta z grafitowego w czarne? :lol::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tylko" bardzo solidny standardem

 

Piotrze, czy kiedyś mi wybaczysz? :oops::mrgreen:

 

Gruubooo :good: Jak widać można zrobić świetną relację, którą ogląda się z niecierpliwością co będzie dalej - choć wydawać by się mogło, że "wszystko" już "było" :mrgreen:

 

Na ten moment numero uno, mam nadzieję że Evo zmotywował kilku mieszaczy i dział PSB w końcu ocknie się z dziwnego letargu.... :song:

 

Ale, ale...dość słodzenia... :kox:

 

1. Jak to możliwe tak zapuścić furę? :shock::P

2. Jutro pewnie Wódz zwoła nadzwyczajną, kryzysową, naradę :D

3.

ponad 400 zdjęć

 

challenge-accepted.png

 

:-]:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lampy robiłeś? Bo mam wrażenie ze lewa jest zamglona-w sensie nie ruszona bo prawa chyba nowa. Czemu te zółte pady są tak uwalone?!

Z innej beczki: te boczne ledowe kierunki sprawują się? Nic nie wariuje czy trzeba było coś gmerać żeby je podłączyć? Nie parują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Piotrze, czy kiedyś mi wybaczysz?

 

 

Ale Paweł, wiesz jak to motywowało, powinienem dziękować a nie wybaczać :D:P

 

 

1. Jak to możliwe tak zapuścić furę?

 

 

Dobre pytanie :o części elementów od dawna nie ruszałem, ograniczając się do podstawy w stylu mycie, cleaner, odkurzanie, wosk. Do tego dochodzi brak czasu i brak chęci na zajęcie się własnym autem w wolnym chwili.

 

 

Przednie lampy robiłeś? Bo mam wrażenie ze lewa jest zamglona-w sensie nie ruszona bo prawa chyba nowa.

 

 

Obie lampy są od nowości, obie są umiarkowanie , podobnie porysowane, obie będa wymieniane. Lampa od strony kierowcy jest zmatowiona od środka, prawdopodobnie od za mocnych żarówek.

 

 

Czemu te zółte pady są tak uwalone?!

 

 

Jasny pad plus ciemna pasta....? ;)

 

 

te boczne ledowe kierunki sprawują się? Nic nie wariuje czy trzeba było coś gmerać żeby je podłączyć? Nie parują?

 

 

Mam pare dni, ale przy myciu nie parowały. Instalacja banalna , wyjąć stare, podłączyć zasilanie, zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu z kolejnego dnia korekty swojego Clio... Uświadomiłeś mnie, że będzie tych dni troche więcej niż planowałem :P

Gratuluje wytrwałości w robieniu zdjęć, sporo Cię to musiało spowalniać :good:

 

A co do całości to już wszystko zostało powiedziane... REWELACJA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj na DW o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, niech się angole uczą

 

Kolega Evo chyba ma bana na "good job mate'owy" showroom...? :o Jak widać wyżej, uznali że jest zbyt profi jak na standardy hobbysty-amatora :D

 

Dołączam się do cukru wylanego do tej pory... Relacja i praca lux. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.