Skocz do zawartości

Autofinesse Temptation


cz@rek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra po 2 miechach i 1 tygodniu kończymy temat Temptation'a nie dlatego ze umarł a dlatego ze mi się po prostu znudził autko w tym czasie przejechało 1000km ogólnie garażowane choć ostatni tydzień przestało w Pyrzowicach na przy lotniskowym parkingu

Beeding nie powala ale kropelki całkiem znośne.

 

ed8212f9009868f2.jpg

c85d0fc7cb093f42.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej aplikacji Temptation, aplikacja mocno średnia ( kładziony na fg500+Auto Brite Euphoria ), może jakiś wadliwy egzemplarz bo Snap miał to samo ( od niego kupiłem wosk ). Na kolejnym aucie położę na cleaner Autofinesse może będzie lepiej. Wosk nakładałem na srebrny samochód, gdzieniegdzie nałożyłem grubszą warstwę i tam trzeba się było mocniej przyłożyć do polerowania, ale generalnie nie sprawia to kłopotów. Wygląd na srebrnym lakierze na duży plus, sliskość lakieru też bardzo fajna.

 

imgp8324.jpg

imgp8336.jpg

imgp8341n.jpg

imgp8350kqmc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ostatnio trochę się bawimy w firmie produktami Auto Finesse. Idzie fajnie, ostatnio wypuściliśmy samochód zabezpieczony w 100% produktami tej firmy. Użytym woskiem był właśnie Temptation. Kładziony oczywiście na AF Rejuvenate, dedykowany cleaner. Aplikacja cleanera maszynowo klasyczną dual action:

 

25ziel5.jpg

 

289v8ra.jpg

 

Wosk oczywiście ręcznie, aplikatorkiem piankowym. Jest relatywnie miękki, ale nie przeszkadza to w pracy. Bardzo smarowny, z kategorii bezproblemowych.

 

2n6ystd.jpg

 

Docieranie bezproblemowe, właściwie niezależnie od tego, na ile wosk zostanie na lakierze. Dwa przejazdy mikrofibrą i gotowe :good:

 

j125x4.jpg

 

 

Efekty końcowe:

 

2v3iq91.jpg

 

wl88x3.jpg

 

 

Fajne i bezproblemowe produkty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.