Skocz do zawartości

Ślady po owadach


zent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WaxItCar, dzięki. U mnie jest tylko ten problem, że produkty kupuje na rynku angielskim i nie wszystko jest co polecacie na forum.

Pędzelek mam, także skorzystam :)

 

Meguiar's Bug & Tar Remover wybrany, ale Autoglym Intensive Tar Remover też biorę pod uwagę... Tylko, że w specyfikacji nie ma nic o owadach...

Niby gorsze, ale wiem, że czasem jak coś jest do wszystkiego to może być do d...

Stąd nie wiem czy Meguiar`s czy Autoglym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobrej cenie masz Shiny Garage Bug Off Insect Remover 500ml bodajże 27zł :good: jeśli masz dużo owadów to najlepiej użyć pędzelka ;)

powodzenia w używaniu pędzelka do owadów :kox: piękne swirle jak w banku :wallbash:

jak ktoś używa pędzla z włosia twardego i macha nim jak opętany :wallbash: nigdy nie zauważyłem abym narobił sobie swirli, tym bardziej na powierzchni zabezpieczenej woskiem. owszem swirle są do zrobienia, jednak zawsze robię pierwsze płukanie z preparatem pod ciśnieniem jak nie schodzi to drugi strzał i delikatne pędzelkowanie. być może bez wosku kuku jest dużo większe prawdopodobieństwo :o

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowy hyundai i30 chyba do takich należy ;) na dzień dzisiejszy mam srebnego niemca ale może w przyszłym tyg. coś się pojawi ciemnego a jak będzie czas to coś pstryknę ;) na pewno największe znaczenie ma lakier.

 

wracając do tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osatnio wpadł mi w ręce środek Freelux Anti-Insekt. Na prawdę bardzo dobrze radzi sobie z owadami i sokami z drzew co mnie pozytywnie zaskoczyło. Jedna wada. Wosk zjada w momencie, ale do odszczurzania przed woskowaniem środek idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem owadów stary jak świat. Przyjeżdżają do mnie często klienci, którzy mają cały cmentarz na masce. Nawet roczne auta po umyciu i zmyciu owadów Insects Removerem mają wżery na masce. Najlepsze zabezpieczenie według mnie to porządna korekta, żeby pozbyć się wżerów w miarę możliwości i zabezpieczenie kwarcem lub ceramiką. Owady po takim zabezpieczeniu można palcem zmazywać i nic nie zasycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.