Skocz do zawartości

4nano Anti - Fog


Fancivi

Rekomendowane odpowiedzi

Do testow otrzymalem probke 4nano Anti-Fog

 

 

Opis od 4nano:

 

Anti-fog - psiknac na aplikator lub bezposrednio na szybe, rozprowadzic rownomierna warstwe, nie za gruba, nie za cienka. Odczekac 20-30min i spolerowac recznikiem waflowym lub bawelniana szmatka. Nie uzywac MF przez najblizsze 24h. Gdyby efekt byl nie zadowalajacy, aplikacje nalezy powtorzyc (przyczyna najprawdopodobniej bedzie zbyt cienka warstwa)

 

 

P1100301.JPG%20

 

Aplikacja:

 

A wiec do dziela... wzialem probke i aplikator Megsa. Szybe wpierw umylem probka 4nano Glass Clenera w stezeniu 1:20. Szyba idealnie czysta. Tasma podzielilem szybe na pol zeby obserwowac efekt i zywotnosc srodka.

- Nakladanie sloneczkiem Megsa jakos mi nie szlo, za duzo chyba preparatu nakladalem

- W drugim podejsciu wzialem platek kosmetyczny i to bylo dla mnie idealne. Dokladnie rownomiernie udalo mi sie rozprowadzic srodek, warstwa okazala sie odpowienia.

 

Polerowanie:

 

Nie wiem ile czasu minelo od aplikacji ale napewno 10-15min. Wzialem czysta szmatke do szyb jakas no-name i spolerowalem. Nie mialem zadnych problemow. Wpierw ogolnie przepolerowalem, pozniej dokladniej drugi raz zeby nie pominac zadnego miejsca.

 

Ekekt:

 

W dniu aplikacji deszczu nie bylo wiec kubek z wrzatkiem i do dziela

 

 

gorszej jakosci ale tez cos widac

 

 

Jak widac sprawdza sie, tylko wazna tez bedzie zywotnosc. Za jakis czas napewno napisze jak sie trzyma.

 

Dzis mialem okazje sprawdzic w warunkach bojowych. Padajacy deszcz, mokre ubrania, rozgrzany czlowiek po zawodach i troche smiesznie to wygladalo ale wazne ze dziala :) Kierowca widzial wszystko a pasazerowie z tylu juz nie i pasazer z boku tez do przodu malo co widzial.

 

Efekt dla mnie super ;) jezeli i trwalosc bedzie na dobrym poziomie jest to bardzo fajny produkt. Przy bardzo dobrej wydajnosci. Na zime na pewno zawita na wszystkich szybach.

 

STOP zaparowanym szybom!

 

Z swojej strony przepraszam za spozniona relacje, ale sa sprawy wazne i wazniejsze

 

Dziekuje firmie 4nano za probke do testow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fancivi, a czy nie pojawił się efekt rosy na szybie przy dużej ilości wilgoci w powietrzu ??

 

wirus_kamil, o tym samym pomyślałem. na parawanie nawannowym siedzi ClearVision to na lustro może powędruje Anti-Fog ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fancivi, a czy nie pojawił się efekt rosy na szybie przy dużej ilości wilgoci w powietrzu ??

 

wlasnie dlatego powinno sie zostawiac np. 2 tylne szyby bez takiej powloki - w ten sposob tam bedzie sie wszystko osadzac a nam nie bedzie to przeszkadzalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach jazdy na moto napisze kilka słów.

Miałem problem z delikatnie parującą szybką przednią w kasku przy wolnej jeździe, więc preparat 4nano miał być dla mnie zbawieniem.

Parowanie zniknęło, owszem, ale - niestety zauważyłem nieco pogorszoną widoczność :/

Nie wiem w czym jest problem, ale trochę to przeszkadza, efekt jest taki jakbyśmy mieli delikatną mgiełkę. Normalnie przejrzystość szybki w poruwnaniu do natury to 98%, po nałożeniu Anti-Fog ok 90% na oko :kox:

 

Zobaczymy jak spisze się w łazience na lustrze, narazie jestem zawiedziony produktem jednak nie wiem jak na tym polu wypada konkurencja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowanie zniknęło, owszem, ale - niestety zauważyłem nieco pogorszoną widoczność :/

Nie wiem w czym jest problem

 

Szybka w kasku jest z poliweglanu, preparat jest stricte do szkla ;)

 

 

Fancivi, serdeczne dzieki za fajny test :good:

 

Jak ci trochę zostało to przetestuj w łazience :-) Bo szukam jakiegoś preparatu na lustro :P

 

Sprawdza sie tak samo dobrze jak na szkle samochodowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie jestem po tescie na lustrze...

 

Wczoraj celowo zabrudzone, oczyszczone dzis 4nano Glass Cleaner 1:20. Dawno tak czyste nie bylo ;D

 

Aplikacja: bez zmian platek kosmetyczny

Odczekanie: min 15min

Polerowanie: bawelnianym recznikiem

 

Zmiany wizualne... hmm staralem sie doszukac pogorszenia widocznosci, rozmytego obrazu jakos zauwazyc nie moglem. W samochodzie jadac wczoraj w nocy rowniez nie do zauwazenia.

 

Rosy na lustrze tez nie dalo rady osiagnac stosujac tylko naczynko z wrzatkiem

 

Efekt dzialania:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cyymek spokojnie ;) tak jak już nieraz pisaliśmy 4nano stara się wszystko robić profesjonalnie, a co za tym idzie wprowadzenie tego jak i innych produktów wiążę się z pewnymi zmianami, które chcemy dopieścić do końca ;) zresztą przekonacie się już niedługo co i jak... ale będzie fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.