Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

yukon kumplowi w 1.6 przez zimę spaliło cały olej z silnika, cały czas trasa 150 km/h, a normalnie oleju nie ciągnie.

 

Ale silniki wytrzymałe, mój ojciec na benzynie 1.6 zrobił 600 k + 400 k na gazie i tylko pompe paliwa wymieniał kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyman, firmek, juz chyba opisywalem jak prać w temacie o praniu podsufitki ;) uwielbiam prac podsufitki...najczęsciej jest tam najlepszy efekt widać :mrgreen:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 7703#87703

 

oo tu... w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do tamtego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal, super :good:. Nie zauwazylem tego topicu :oops:

Panowie ale sie temat o spalaniu zrobil :D Auto spali tyle ile sie wleje, odpowiednio do tego jaka ciezka mamy noge. Jesli ktos jest zainteresowany ile pali dany model goraco polecam http://www.motostat.pl/ . Mozna sobie wyszukac samochod z danym silnikiem i sprawdzic srednie spalanie.

 

Ale silniki wytrzymałe, mój ojciec na benzynie 1.6 zrobił 600 k + 400 k na gazie i tylko pompe paliwa wymieniał kilka razy.
Bez przesady, rozumiem, ze to jest pewnie niezawodny silnik ale na pewno poszlo kilka innych rzeczy. Pomijajac eksploatacyjne (rozrzad) to nie sadze by 600k wytrzymal termaostat czy sprzegielko alternatora.

 

Ja jutro jade wymienic komplet tarcz i klockow. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje, ze z nowymi nie bedzie problemow bo stare spisywaly sie calkiem dobrze (chociaz mogly by lepiej hamowac :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyłem 902 i zaaplikowałem QD smartdetail.

Victoria Concours świetnie sie trzyma i robi wrażenie.

Ponadto umyłem z grubsza silnik po zimie, degraster 'Moje auto' (bo tylko to posiadali w sklepie) nawet dał rade, a jeśli wziąć pod uwagę jego cene, to świetnie dał rade.

Wnętrze dostało nową warstwę NL, a pod fotele poleciał PB Pinacolada.

 

A i nie będę gorszy, Polo 1,9d pali średnio 6-6,5l. Ogień to 7l, ale takie rzeczy tylko w zimie na krótkich trasach. Do 5-5,5 da sie bez większych problemów zejść.

 

PS Polo powoli szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowiutki komplecik Bridgestone Potenza RE050A, genialne oponki, świetnie trzymają :good:

Zatankowałem do pełna :D ropa po 5,21 :kox:

Umyłem autko DJ BTBM, maska potraktowana UC potem Black Hole i Collinite 476, może jutro bedzie łądniej to zrobie reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Namieszałem cały baniak Hydrowosku.

- Rozrobiłem nowy środek do felg i aluminium.

- Skończyłem malować felgi.

- Poczerniłem letnie opony na wcześniej pomalowanych felgach.

- Przemyłem Skode i Seicento.

- Wymieniłem koła w skodzie.

- Przetestowałem środek do felg na zimowych kołach ze Skody oraz jej deklach.

- Skoda i Seicento wypsikane Hydrowoskiem i wytarte nowym ręcznikiem (którego testuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.