Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

dobrze ze stacje UA sa niezbyt daleko od Lublina - mozna sobie wycieczke zrobic :) co prawda po pelny bak spcjalnie sie srednio oplaca ale przy okazji wychodzi darmowa wycieczka, cos w kieszeni zostaje a i inne dobra mozna przyciagnac. Niestety kosmetykow samochodowych nie widzialem nigdzie...

 

Przy okazji nie wiem czy to w Lublinie zaczeli taka tandetna rope sprzedawac czy w UA sie az tak mega poprawila... najtansza z LukOil z UA jest 2x lepsza niz nasz v-power diesel co czuc pod noga nawet w tak starym aucie jak moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tankuje i jezdze tak jak zwykle, trzeba miec troche przyjemnosci w zyciu :) . Za to powaznie nie zastanawiam sie czy zamiast 2 lyzeczek cukru do herbaty nie zaczac sypac po jednej :lol:

Teraz tylko bogatych stać na 2 łyżeczki cukru do herbaty :cry:

 

:lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyściłem środek auta z kurzu Autoglym Vinyl & Rubber Care

wyczyściłem i zaimpregnowałem skórę Autoglym Leather Cleaner / Leather Care Balm

wstawki z czarnego plastiku na drzwiach wyczyściłem i nałożyłem wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Panda pali 8,5 litra hehe :-]

a jest czym jechać chociaż ?? :D

 

[ Dodano: 6 Kwiecień 2011, 21:59 ]

mi focus pali 7, jak dużo w trasie jezdze to 6-6,5. a w zimie 8 i wiecej (ON)

ale noge mam ciezką więc myślę ze jakaś benzyna o pojemności 1,8 przy mojej jezdzie by palila kolo 13 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe motorki jak w pandzie zawsze palą dużo, bo trzeba je kręcić żeby dorównać innym autom i tu nie zawsze mały znaczy oszczędniejszy. Natomiast uri90, jak już poruszyłeś temat spalania w 1.8 w benzynie to mi w focusie po mieście spalał ok. 10 więc chyba nie tak źle chociaż ostatecznie przerobiłem na lpg , a podobnie jak ty jeżdżę dynamicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przygotowanie do wiosennego sezonu samochodu taty: (po praz pierwszy pracowałem przy halogenie:)

-Piana valet pro neutral ph

-mycie na dwa wiadra PB slick&suds

-valet pro tar&glue

-glinkowanie

-odkurzenie środka,

-plastiki PB Natural look

-Dodo LP na czarnym padzie 3M

-PB Black Hole na niebieskim 3M

 

na dziś jestem padnięty,

jutro wosk, czyszczenie skóry, szyby, plastiki zewnętrzne....

 

po pracy jakąś małą fotkę strzele

 

Ps. Jak wszyscy o spalaniu to mój 1.9TDI średnio 6,5 litra ON (80%trasa 20% miasto) - i dziś zatankowany do pełna (po raz pierwszy w jego karierze liczba 3 z przodu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="uri90"]SZyBA napisał/a:

Mi Panda pali 8,5 litra hehe

 

a jest czym jechać chociaż ??

 

Nie i to nawet jeżdże w miare spokojnie do 3tys obrotów

 

Kurcze 8,5 litra i jazda do 3 tys obrotów na Pandę to strasznie dużo :/

Mi Volvo 850 T5 pali w spokojniej jeździe do 3 tys obrotów 11 litrów ale ja mam już się czym odepchnąć - 211KM to :evil::evil::evil:

 

Żeby nie było OT - Autko opłukane i zalane do pełna - 360zł + 2zł :cry::cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, to co mu jest?? ja odkąd go mam to nie sprawił mi kompletnie żadnych problemów, jedynie lekkie usterki i tanie w naprawie. tylko kiepskie palenie w zimie trochę wkurza ale tak to jestem zadowolony :) a to ze napisalem ze wole mojego diesla to chodzilo o to ze go wole niz takiego benzynowego w pandzie ;)

następne moje auto będzie raczej benzyna z przynajmniej 130 kucykami albo jakiś 1,9 tdi ;)

 

aha wczoraj wysprzątałem wnętrze po zimie :) aż rozjaśniało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole mojego dieselka :D

A ja chyba sprzedam i coś w benzynie kupię, bo już tdci mnie drażni swoimi humorami. Dzisiaj pewnie myłbym i woskował, bo dobra pogoda tylko niestety auto nie jeździ :thumbdown:

 

Też jestem ciekaw co to za "humory". Zamieniać na 1.6 Zetec'a. Jak dla mnie bezproblemowy silnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy swoim co prawda nie ale...

 

dzisiaj sie rozpoczela walka z jednym syfem :) (na żywo podsufitka gorzej wygladala ;) )

 

zdjęcia przed:

 

119d102f9c3d4a26m.jpgbc9046299380b7dem.jpg0f647eaa83b246d9m.jpg6aebabe90c7d46acm.jpgfaeb618aadfed15am.jpg

de9c81ab15bd72e1m.jpg1f0b2e7ce0ef692bm.jpgf9b2144ca55af5bam.jpgaa2aef114e1c5dc6m.jpg66fabff06ae31f75m.jpg

 

50/50

 

da071d4a41a0572fm.jpg170ee45a1e685944m.jpgf17cafa0ba6eb25bm.jpg

 

i juz wyprana podsufitka

 

bc9a28ed9f231d07m.jpg2489544398b968adm.jpgba3ebf8e6cd14f23m.jpg58c900b7f5c0e79am.jpg

227c7f394d67f0b5m.jpg46a18f5eb9f01ad4m.jpgd57269b2cb8d73cdm.jpg

 

jutro dalszy ciąg ogarniania... bo dzisiaj tylko podsufitke wypralem i nic wiecej nie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies cudowne auta,

Mi Polo 1.3 55 KM pali 10 litrów : o przy eco drivingu, fakt faktem mam dziurawy katalizator, ale wielkiej różnicy raczej nie będzie.

 

Dzisiaj wypsikałem 2 litry zimowego spryskiwacza, na szybę bo nudziłem się w korku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciosz, sporo za dużo - Kia Rio 1.5 CRDi 110 KM - trasa 4.5l, miasto w korkach (Wrocław) 7.5l, Cougar 2.0 (1.5t wagi) 140 KM (po lekkim chipie) trasa wyprzedzając wszystko i wszystkich 8l, w mieście (Wrocław w korkach :) ) na ostrym bucie spod świateł ciężko przekroczyć 11.

 

A ja dzisiaj do Kia zaaplikowałem filtr powietrza K&N, za to w Fordzie wyczyściłem filtr K&N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.