Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zająłem się wnętrzem. Odkurzanie, włożenie nowych welurowych dywaników :good: Następnie umycie APC od Nielsena a do tego dressing Poorboy`s Trim Restorer i Natural Look. Chciałem też zacząć ręczną polerkę lakieru ale pogoda nie dopisuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żeby zaoszczędzić na benzynie poszedłem załatwić pewne sprawy pieszo. Zaoszczędziłem złotówkę na parkometrze, doszedłem do celu w 15 minut gdzie autem zajęłoby mi to z 10 minut i przy okazji porozglądałem się po mieście. Są też minusy takiej wyprawy, mogłem wstąpić do każdego sklepu bo nie musiałem szukać miejsca parkingowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impulsator napisał/a:

mogłem wstąpić do każdego sklepu bo nie musiałem szukać miejsca parkingowego.

 

i wydać to co zaoszczędziłes ;D

 

Dokładnie wydałem to co zaoszczędziłem ale kto by odmówił sobie zjedzenia loda i wuzetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urwałem cały tylny tłumik, zakleszczył sie i nie mogłem zjechać ze środka drogi :/

 

zna ktoś jakiegoś tłumikarza w warszawie dobrego i taniego ?

(bo wydaje mi sie że jeśli przy spawaniu tłumikarz nie odepnie aku albo nie założy czegoś takiego specjalnego (niewiem jak to sie nazywa) na akumulator to zbyt profi to on nie jest.. a ostatnio u takiego byłem i modliłem sie żeby po jego zabiegach auto i kompy nie ześwirowały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony ładną pogodą i chęcią zaoszczędzenia paru groszy na paliwie wybrałem się na zajęcia (student) autobusem. Po 30minutach czekania okazało się, że nic nie jeździ bo pare kilometrów wcześniej był wypadek. Stojąc pod domem, dowiedziałem się, że nie mam kluczy :wallbash: Gdy było już po wszystkim chciałem dla relaksu umyć auto, jednak coś mnie podkusiło żeby zerknąć na prognozę pogody... :cry:

 

firmek ja już od 2 tygodni nie słodzę i nie pije, w ten sposób zaoszczędziłem 13zł na paliwo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bo wydaje mi sie że jeśli przy spawaniu tłumikarz nie odepnie aku albo nie założy czegoś takiego specjalnego (niewiem jak to sie nazywa) na akumulator to zbyt profi to on nie jest.. a ostatnio u takiego byłem i modliłem sie żeby po jego zabiegach auto i kompy nie ześwirowały)

To wtedy jak spawa migomatem. Klem wcale nie trzeba zciagac, z reszta tutaj jest calkiem fajnie wytlumaczone: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.p ... 105#398105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 15 jadę z pugiem na wymianę kompletu tarcz, klocków i płynu.

A co do ceny pali to lepiej nie mówcie wczoraj pojechałem zatankować moje dwa kolosy do pełna a w każdym bak po 70 litrów. Dobrze, że u mnie diesel ,,tylko'' po 4.88 ale i tak 700 stów lżejszy wróciłem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.