Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Piciosz nałożyłeś Dodo PH pro na Colli 476? w jakim odstępie czasowym? po jednej warstwie czy jak? Możesz jakieś fotki wrzucić jak to wygląda?

 

1 warstwa Colii

10 min przerwy

1 warstwa Dodo Purple Haze Pro

 

Miałem kłaść tylko Dodo, ale myślę co mi tam, chwile dłużej a efekt może będzie ciekawy. Nie zależy mi na wytrzymałości tylko na wyglądzie więc moim zdaniem wyszło zacnie.

 

Dla dociekliwych na oponach Temachem z silikonem.

 

dsc5014f.jpg

 

 

dsc5016r.jpg

 

 

dsc5029b.jpg

 

15065.jpg

 

15073.jpg

 

Sztuczne krople, woda z kranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem 100ml tylko tego endurance high gloss. Kiedyś już miałem próbkę i jest ok. Nałożyć trochę na gąbeczkę i na oponkę. Też uważam, że jest wydajny. No i jak już niejedna osoba na tym forum wspomniała...ten cudowny zapach. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawoskowałam pół auta Colli 476, na drugie pół nałożyłam AG SRP i tę część nawoskuję jutro. Potem jeszcze tylko plastiki i oponki i będzie pięknie. Felg i kołpaków nie ruszam, chociaż odrobinkę są upierniczone, ale za jakieś 3 tygodnie zmieniam na alu + letnie oponki, więc nie ma sensu. Sąsiedzi zaczynają na mnie dziwnie patrzeć, że tak już trzeci dzień z rzędu przy aucie sterczę ;) Ale znaleźli się i tacy, którzy wyrażają swój podziw dla czystości i blasku, więc chyba jakiś efekt widoczny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie pianownica karcher hd + piana K2

Dwa wiadra + megs ntx i apc megs

glinka megsa.

Cleaner bonusowy od glinki megs.

wosk sonax 100% carnauba nakładana ręcznie

Szyby pianka Bondo

felgi R222 gel

dreasing opon Endurance gel

 

Jutro wnętrze + kolejna warstwa wosku :ad::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja umyłem, wyglinkowałem, umyłem, nałożyłem SRP, na niektóre elementy x2, a po 2h Coli 915. Plastiki i opony zrobione, środek był tydzień temu 8-)

Ale szlag mnie trafiał jak polerowałem Coli, nie wiem za zimno chyba nie było (a może jednak :o ) a masakrycznie ciężko się polerował, ręka mi odpada :cry:

Jeśli tak ma być zawsze z tym woskiem to jakaś pomyłka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szlag mnie trafiał jak polerowałem Coli, nie wiem za zimno chyba nie było (a może jednak :o ) a masakrycznie ciężko się polerował, ręka mi odpada :cry:

Jeśli tak ma być zawsze z tym woskiem to jakaś pomyłka :/

 

Za zimno to jedno, ale być może nakładałeś za dużo wosku po prostu? Ja tak miałem przy pierwszym kontakcie z Colli 476s, przy drugim samochodzie już poszło jak z płatka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wóz umyty próbką szamponu DG, wyglinkowany ValetPro, następnie Achilles Prep, chwila odpoczynku na mycie szyb i odkurzanie, a później cieniutka warstwa Colli 476. Opony wymyte APC 1:10, nałożony Nielsen Brillance, felgi Nieslen Aluminium Cleaner. Jako QD co drugie mycie stosuję Express Wax z Auto Glym (genialny zapach). Teraz tylko rozłożyć krzesełko i wpatrywać się w samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyte auto i na szyby nałożony zestaw car-lack 68, kurcze jestem pod coraz większym wrażeniem efektu jaki uzyskuje po zastosowaniu produktów jakie poznałem dzięki temu forum :good:

Jutro biore się za zmiane kół, wnęki będą wyczyszczne przy użyciu APC :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.