Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przygotowałem felgi na lato:

-Bilberry ValtPro 1:3

-glina Sonus zielona

-CQuartz IronX (Coś niesamowitego :good: , używałem pierwszy raz, myślałem, że mam bardzo czyste felgi-myliłem się, po użyciu bardzo dużo "krwawiących miejsc". Nieco specyficzny zapach)

-SwissVax Cleaner Fluid Regular

-SwissVax Autobahn,

 

jutro nałożę drugą warstwę Autobahna i coś na opony. Niestety nie mam zdjęć z działania IronX-rozwalił mi się aparat :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj domowym sposobem umyłem podwozia w autach, wszystkie wnęki, zawiasy itp. Potem odkurzanie obu i nałożenie K2 polo cocpit(to miałem pod ręką i muszę skończyć i zbieram kaskę na nowy zestawik więc go zmienię) i do mondeo na skórę SMARTWAX SMARTLEATHER. Potem oba auta umyte, wyglinkowane, zrobione clinerem dodo i na to dwie warstwy TW platinium glossy( też się już skończył i wymieniam na COLLINITE ZESTAW 915.

To by było na tle walczyłem :P 11 godzin ale efekt jest naprawdę zadowalający przynajmniej mnie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umyte, odkurzone, plastiki nabłyszczone, wymieniony filtr przeciwpyłkowy i odgrzybiona klima.

proximo, myślisz, że w 3mieście nie będzie już zimy? :) Ja do końca marca będę na zimówkach :(

 

wsumie to nie wiem. wrazie czego drugim dupowozem bede smigal. jeszcze geometrie musze zrobic w isce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wraz z nadejściem wiosny zawsze dochodzi to znacznej ilości takich incydentów, nie wiem skąd to się bierze.

 

Dołączyłem do grona "mających przygody" :wallbash: Obtarłem lakierowany zderzak w furce 12 razy droższej od mojej, załatwiając sobie tylne drzwi i błotnik :wallbash: Na szczęście negocjacje przebiegły w pokojowej atmosferze, opowiedziałem o naprawach smart repair a poszkodowany wyraził zainteresowanie. Kasa przeznaczona na wymianę uszczelniacza półosi i uszczelek wtryskiwaczy zmieniła przeznaczenie i właściciela. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.