Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wesol, do tej pory takiego nie odkryłem, dla mnie to jest nr. jeden.

kolargol, pod nim jest Coli tak jak kolega mówi. S7G jest niesamowity, ale ja bym go stosował właśnie na wytrzymały wosk.

 

nooo ale kurdee oczywiście kilka h później wielkie ptasie G//// na masce :/ wie ktoś gdzie jest temat o usuwaniu szitu ptasiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe student edyszon 1.6 :P jeśli chodzi o jakiś większy to jak zmieniać to na co najmniej R6 a za tym idzie wymiania wiązki silnika , komputera , hamulców , zawieszenia - ogólnie zbyt duze koszta jak na mnie, ale mam nadzieje że odziedziczę e46 coupe a tam 2.5 siedzi ;) ale to za jakis czas. Narazie sie jeszcze compact jakos odpycha więc tragedii nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e46 coupe 323 niebieskawa, środek też niebieski,prawie pełna opcja jak na ten rok tyle że bez skór i fontanny na środku :D koła 16 cali na feldzie rial , w sumie jest chyba tylko jedna taka w kętrzynie w tym kolorze :P no i troche prawie drzwi wciśnięte są, z AC będę robić bo jakiś bałwan wjechał i uciekł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.