Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj rano zaskoczyła mnie zamarznięta woda w wężu ogrodowym; mycie opóźniło sie o jakieś pół godziny :mrgreen:

W ruch poszedł szampon Duragloss 901

opony dressing FK #108AS, daje zaje.satynowy efekt

plastiki zewnętrzne CarLack68 plastik care - po pierwszym spotkaniu o mało co nie poleciał do kosza. Za tydzień dostanie drugą szanse.

przednią szybę poszły 2 warstwy Uniqe, pierwsza ruchy koliste, a druga wzdłużne.

lakier spray&gloss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti, witol, dzięki :)

tak jak mówiłem nie spocząłem na laurach :kox:

dziś znów powalczyłem z dzwiami w ruch poszedł "futrzak" :kox:

co poskutkowało znacznym przyspieszeniem pracy nad tym blado czerwonym matem :evil:

dziś do uzbrojenia wymienionego wcześniej dołączyło jeszcze mleczko sonax polish&wax 3.

różne kombinacje past i padów po zgrubnym zdarciu lakieru futrzakiem dały 99 % korekte :)

jestem zachwycony czerwonym kolorem :) a widok odbijającego się halogenu jak w "lusterku" pierwszy raz zobaczyłem na żywo :) do tej pory upajałem się tym widokiem jedynie na zdjęciach z "pokaż swój blask" :mrgreen:

czerwony to piękny kolor :) jutro muszę poobserwować efekty w słonku

dziś jedynie takie foto:

img2549n.jpg

 

img2554za.jpg

 

niestety nie udało mi się zrobić dobrego zdj, więc musicie mi uwierzyć na słowo, że tam nie ma rys- a to co się wydaje być nimi to odbicia różnych przedmiotów. na części po korekcie są również 3 odpryski do podkładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko dokładnie umyte. Na zewnątrz poszedł szampon Nigrin ( :oops: ) i po osuszeniu Spray & Gloss. Środek potraktowany APC i następnie Natural Lookiem. Użyłem też nowego nabytku- CG New Car Smell- sporo o nim czytałem żeby zebrać opinie, ale jestem nim zachwycony! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie swipe&wipe, efekt świetny, poschodził syf którego nie mogłem domyc wodą, shine też zacny mimo, że bez carnauby środek. Jeden minus, prałem później mikrofibry po myciu i używałem mydła. Spaliło mi skórę na dłoniach, Skończyłem prac, obmyłem wodą ręce i 30 sek i skóra mi się pozwijała : |

Boli do dzisiaj.

 

i popsikałem opony BLAGiem, bo nic innego nie mam, a opony szarutkie : |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem co to spray and wipe :)

 

Dzisiaj umyte oba auta, C1 powoli znika z audi, kropelkowania brak, woda splywa bardzo powoli i na dole drzwi powoli przylepia sie syf, poza tym brud jeszcze ladnie schodzi wiec cos go tam jeszcze jest :) Wymienione klocki w vitarze i zamontowane nowe hlapacze, tyle w tym tygodniu mojej pracy przy autach, no moze jeszcze odkurze srodek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.