Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nie przy aucie, a przy laptopie sprawdziłem działanie produktów od Mariusza i powiem szczerze, że po mimo iż pokrywa od laptopa zawsze się błyszczy to natty's red i CHEMICAL GUYS WET MIRROR FINISH dają niesamowity efekt, no i ten zapach truskawek unoszący się po całym pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie I Panie mam problemik. W Weekend zalazłem płynu do spryskiwaczy full pod korek. Tesco nanotechnologia do -22. Dzisiaj było -8 rano zapalam auto jako że stał weekend to trochę szyba brudna psiknęłem 3razy było ok ruszyłem i po 5 sek total na całej szybie mgiełka myślałem że coś z dachu spadło czy coś ruszyłem wycieraczkami i nic nie dało. Dopiero jak znów psiknęłem płynem to dobrze ale znów za 5 sek na szybie całą mgła była pokryta i dopiero po 1-2 min powoli schodziła. Przyznam trochę uciążliwe to było dobrze akurat że przez te 1 min stałem pod światłami w korku. Ktoś zna przyczynę? Czyżby szyba zimna i płyn na niej zamarzł czy jakieś inne objawy sugestie moga być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, płyn nie zamarza niby do -20 ale w kanistrze ;) na szybie jast go tak cienko, że zamarza, być może jakiś lepszy (droższy) działa inaczej ale ja z biedronkowym mam to samo. kiedyś mi się tak stało w czasie jazdy, zaczynałem jechać i spryskałem szybę i musiałem się zatrzymać- było to dość niebezpieczne- gdy szyba jest już nagrzana to sie tak nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, a nie masz u siebie podgrzewanej przedniej szyby? Natomiast jeżeli chodzi o zamarzanie płynu na szybie to też tak mam, niezależnie jakiej firmy i za ile on był, ostatnio zauważyłem, że nawet odmrażacz po ściągnięciu nadmiaru pozostawia zamarzniętą mgiełkę, nie działo się tak tylko jak miałem focusa- podgrzewana przednia szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybach zagoscil CarLack 68 Glass Sealant. Zobaczymy czy bedzie spektakularna roznica pomiedzy nim a jakastam wycieraczka od AutoLand-u.

DOC, na ile aplikacji przewidujesz że powinno starczyć opakowanie?

 

Na 2 lata spokojnie wystarczy, jeśli aplikujesz ręcznikiem papierowym.

 

[ Dodano: 2 Marzec 2011, 17:14 ]

Zmieniłaem koła na letnie, umyłem i odkurzyłem auto. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOC napisał/a:

Na szybach zagoscil CarLack 68 Glass Sealant. Zobaczymy czy bedzie spektakularna roznica pomiedzy nim a jakastam wycieraczka od AutoLand-u.

 

DOC, na ile aplikacji przewidujesz że powinno starczyć opakowanie?

 

Zapowiada sie na duzo ;) Mysle ze te 2 lata moga byc prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę cieplej więc mogłem odpalić swoje sprzęty i zrobiłem szybkie mycie dwóch samochodów:

 

aktywna piana Valet pro

mycie na dwa wiadra nowym szamponem CG SUDS II

odżywnienie wosku CG pro detailer - chociaz juz wosku prawie nie widac

do tego endurance od megsa na opony

szybki przeleciałem od zewnatrz i wewnatrz clinem do mycia szyb:)

 

smiesznie teraz wyglada ogród ponieważ aktywna piana została troche na kostce i cała zamarzła ;) wyglada jak bezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.