Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swift odwiedził myjnię ręczną, następnie CG Pro Detailer (najlepszy z jakimi miałem okazję dotychczas pracować - polecam!), trim detailer megsa na plastiki i uszczelki zewnętrzne, endurace na opony, mycie szyb Megsem glass cleaner (również polecam), antypara K2 w środku na szyby, smartdressing na dechę i resztę plastików. Klosze lamp potraktowane PlastX'em na aplikatorze tricolor, 5 min na jeden klosz i mamy nowe lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touran umyty,CK QS,PB trim restorer na opony PB B&B.

Wnętrze odkurzone,dywaniki umyte i zakonserwowane 303 Aerospace protectant.Na nową podstopnice nałożony PB wheel sealant :)

Toyota posprzątana w środku i wyprana podłoga u kierowcy,bo jest beżowa i trzeba ją często czyścić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś po raz pierwszy na zywo zobaczylem co to jest weet look na lakierze :D

w ruch poszla nowiutka makita i świeże produkty od Mariusza z scs :)

 

a wiec sprzedalem swoje 7-nastki i postanowiłem je odżywić nowemu właścicielowi

ssr 3 + sredni pad, potem ssr 2,5 + sredni pad :) już po ssr 2,5 mi sie spodobało :) wykończyłem SRP na finiszowym padzie- usiadłem i nie mogłem się na nie napatrzeć, a wydawało mi się ze lakier na nich był idealny.... teraz widze na żywo co to idealny lakier :) na koniec dressing AG Instant tyre dressing. nie moglem sie na nie napatrzeć, ale niestety musiałem je zapakować do wysyłki :/ teraz żałuje, że sprzedałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, powiem Ci ze ja poważnie myślałem nad Twoimi kółkami żeby je kupić. Ale tak sobie myślałem jak będzie wyglądał sedan na standardowym zawiasie na 17-stkach. I doszedłem do wniosku ze niewiele się będzie różnił od wozu drabiniastego :) Wiec zostałem przy swoich 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, to był główny powód ich sprzedaży. niestety 17 na standardowym zawiasie w foce wygladają delikatnie mówiąc dziwnie :) będe szukał teraz 16" - to optymale i najrozsądniejsze rozwiązanie biorąc pod uwagę standardowy zawias i polskie drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucing i szczoting z zewnątrz Auto-Glymowym szamponem, ciężko znieść tą sól na Złotku :/

 

Aha i Autolandowa niewidzialna wycieraczka znalazła się na szybach, sprawdzę trwałość i jakiś test wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.