Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Korzystając jeszcze z miarę dobrej pogody, podjechałem na bezdotyk z własnymi zabawkami :) Mycie na dwa wiadra, osuszanie, wykończenie PB Spray & Gloss, dressing na opony i od razu samochód inaczej wygląda. Colli 476 z listopada nadal się trzyma 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pozwolili to nie wiem, ale nie mieli nic przeciwko chyba bo nikt się nie czepił :D

Jest to nowa myjnia, dopiero pół roku ma chyba, na Płochocińskiej 123. Jadąc w stronę Nieporętu po lewej jest Stacja Kontroli Pojazdów i do niej dobudowana ta myjka na 3 stanowiska.

Mały ruch tam mają, stałem 2 godziny na stanowisku i przez ten czas tylko 3 samochody chciały się umyć. A mnie koszta wyniosły 4zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek to miałem w sumie posprzątany bo myłem i sprzątałem w sobotę,

z zewnątrz też nie było źle poza smołą której nie zdążyłem ostatnio się pozbyć, a plastiki na zewnątrz to w sumie listwy na zderzakach przeleciałem:mrgreen:

a polerka to...

w sumie oczyściło trochę lakier z syfu i gdzieniegdzie rysy też zniknęły

Zobaczymy efekt jutro przy dziennym świetle

Zresztą po moich kosmetykach(głównie autoland :oops: ) to nie wiele można oczekiwać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie wymiana oświetlenia w grande.

Wymiana lampek trzeciego stopu , i wymiana oświetlenia przycisków :/

W Fiacie sobie zawołali za wymianę wszystkiego 120zł :shock:

Kupie sobie żarówki i sam wymienię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze ale im lepsza marka tym wyzsze wymogi wiec tez i cena uslugi ;)

 

niekoniecznie musi to iść w parze, np. japońskie marki mają części i serwis stosunkowo drogie, nawet w przypadku tanich modeli... w porównaniu do niektórych cen w hondzie czy mitsubishi, bmw i audi wypadają taniej...

 

no ale dobra, nie róbmy takiego OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko w kwietniu skończy 3 lata :) Mam je od nowości ,

Foto z manuala jak wymienić :D

IMG_4a36b03d5f2f54499.jpg

Przycisk od ogrzewania tylnej szyby i te pokrętło co się reguluje chłód ciepło :)

Kurde jak seicento miałem to mi sie nie przepaliły tak szybko jak w grande :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wampir pojechałem na myjnie od 12 do 2 w nocy, sie bawiłem.. mycie duraglosem plus QD pb s&g (dalej niemoge wyjść z podziwu jaką robote robi na lakierze).

Coli nakładane na początku grudnia (2 warstwy) trzyma sie jak by nakładane 10 minut temu, dla mnie 100 razy lepszy od FK1000p. A tym bardziej że FK testowałem/stosowałem tak samo w lato/jesień a tutaj coli siedział przez ten cały czas pod skorupą soli i całego szitu, auto wgóle niemyte. Z wyglądu coli też wiele nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.