Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem umyć, wysprzątać wnętrze oraz poodkurzać trochę. No ale nei chciało mi się :lol::lol:

Tia, mam to samo. Zdecydowałem się tylko na bezdotyk za 10zł, bo denerwował mnie już ten brud... W przyszłym tygodniu chyba się w końcu zabiorę - planuję mycie, maszynowo cleaner R222 i na to wosk R222. Zobaczymy, czy się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Umyłem,nałożyłem OCW na lakier i Zymola do plastików we wnętrzu. Przy okazji wyleczyłem się z pomysłu kupowania Werkstata,zapomniałem już jak dobry jest wosk Optimum ;)

 

A,no i któryś już raz udało mi się rozładować akumulator podczas mycia auta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj eclipse:

umyty PB SnS przy pomocy rękawicy SONUS ULTIMATE WOOL WASH MITT (bardzo fajna polecam wszystkim

wyglinkowany glinka RG + PB SnW

położony wosk TW EXTREME NANO-TECH POLISHING WAX

 

na więcej zabawy nie starczyło czasu, dzisiaj popadało więc w temacie z kropelkami fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem się doczekać ładnej pogody to zszedłem do samochodu i nałożyłem PB NL na jedne drzwi i kierownice (żeby zobaczyć jakie efekty daje)... na razie bez rewelacji :/

 

chyba musze jednak poczekać na sezon aby przesiedzieć cały dzień w furce ją pielegnując to wtedy docenie efekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem się, że będzie jakakolwiek różnica po nałożeniu dresingu... przez zimę samochód nieczyszczony w środku zbyt często niestety... więc umyłem te rzeczy sonaxem, i nałożyłem dresing... nie zauważyłem różnicy... spodziewałem się że będzie jakakolwiek różnica (bardziej matowy, bardziej błyszczący czy cokolwiek...) jutro w dzień to dokładniej ocenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym przygotowałeś powierzchnie pod NL ?

 

Sonax Xtreme Cockpit Cleaner - Efekt Matowy

 

NL nakładane aplikatorem bawełnianym SCS...

 

jagmar, w audi są matowe "tępe" tworzywa i na nich generalnie słabo widać nic poza plakiem

 

od tego to z daleka.. nie skrzywdzę tak mojej A3 ;)

 

myślę, że będę musiał poczekaj na cieplejsze dni i całość deski zrobić... wtedy to będzie bardziej miarodajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Sonax Xtreme Cockpit Cleaner - Efekt Matowy

 

No to nakładasz jeden matowy produkt na drugi, nie dziwne żę nie ma różnicy. Jakbyś wyczyścił wczesniej plastiki APC to byś zobaczył różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu kupiłem żel do Opon Megsa, pare aplikatorów ,szczotke do felg. A no i opłukałem Nismo na bezdotyku z błota....niby mały a dzielnie sobie poradzil z wjazdem na taka droge że inni ludzie auta zostawiali xD.a wczoraj wymieniłem mu kable WN, kopułkę i świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne mycie - start godzina 22:15 skończyłem po 1:45.

Standard:

Piana, mycie felg, opon, szczotkowanie nadkoli, progów, pędzelkowanie detali.

Mycie na 2 gąbki i 4 wiadra - neue system.

Osuszanie.

Autobrite Cherry Glaze - karoseria, szyby, fele.

Dressing komplet Insta, opony Turtle Gel.

Finish - last touch i Z-8.

 

I już mi się nie chciało więcej na dziś... koleżanka przywaliła aluminiową łopatą FISKARSA w maskę i mam sporą wgniotę na rancie, widoczną pod światło - na szczęście w nieszczęsciu lakier całkiem twardy - nie ma śladu. Wgniota jednak jest.

Łopatę w nerwach pogiąłem i wywaliłem do śmieci - mam nadzieje, że zima już nie wróci. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już mi się nie chciało więcej na dziś... koleżanka przywaliła aluminiową łopatą FISKARSA w maskę i mam sporą wgniotę na rancie, widoczną pod światło - na szczęście w nieszczęsciu lakier całkiem twardy - nie ma śladu. Wgniota jednak jest.

Łopatę w nerwach pogiąłem i wywaliłem do śmieci - mam nadzieje, że zima już nie wróci.

Czym jej podpadłeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k
I już mi się nie chciało więcej na dziś... koleżanka przywaliła aluminiową łopatą FISKARSA w maskę i mam sporą wgniotę na rancie, widoczną pod światło - na szczęście w nieszczęsciu lakier całkiem twardy - nie ma śladu. Wgniota jednak jest.

Łopatę w nerwach pogiąłem i wywaliłem do śmieci - mam nadzieje, że zima już nie wróci.

ostro widać było :-]:-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.