Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak widzę coś takiego to zastanawiam się - czy da się tym jeździć, czy tylko do zdjęcia tak ustawiacie auta. Choć i tu mam wątpliwości, żeby pod najazd to podjechało i dało się przywieźć

 

:|

 

Auto służy mi na codzień i jeździ normalnie , nie jest to ustawione specjalnie do zdjęć , po prostu tak auto wygląda na codzień i w takim setupie nim jeżdżę do pracy do sklepu na zakupy i na wakacje.

 

P.S nie wiem jak innym ale mi by się nie chciało za każdym razem podnosić auta na lewarku zdejmować koło i skręcać gwint niżej/wyżej żeby tylko wkleić takie fotki...

Jako że pewnie nie jeździłeś nigdy takim autem ani nie kręciłeś gwintem to nie wiesz ile wbrew pozorm jest z tym zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fipa, bez problemu, tylko trzeba pod kątem przejeżdżać ;)

 

+ jest taki że to 19" i nawet przy takim obniżeniu przez niektóre progi przejeżdżam normalnie , bez potrzeby przejazdu pod kątem ;)

 

P.S świeże fotki z bliska przodu :

86184759608300137148.jpg

91527739264757031034.jpg

 

Jak będę miał możliwość to specjalnie dla Ciebie zrobię fotkę na progu zwalniającym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k2 sambo, szampon megsa, k2 maxima. Na aucie resztka megsa ultimate (compound + polish + liquid wax). Po wytarciu przetarte qd meguiars (również ultimate). Na szybie niewidzialna wycieraczka 4nano, na felgach auto finesse, na oponach meguiars endurance.

 

nic tylko skręcić licznik i sprzedawać ;)

 

s1J9Ks.jpg t98kg1.jpg

 

mLGacM.jpg 3qupGs.jpg

 

U0UBUm.jpg z6J6cw.jpg

 

xbDSva.jpg si7ot2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI piękne auto :good: Jeszcze parę latek i będzie się robił klasyczny w takim stanie :)

A co do progu. Prawdziwy problem mają użytkownicy małych miejskich wozideł na kołach 13-15 cali z oponą z niskim profilem i skręconym gwintem, tam faktycznie mogą być problemy :evil: Jak napisałeś koło 19" podnosi całe auto wyżej :)

Z drugiej strony, poszura, zaszura i pojedzie :mrgreen:

btw pasowało by lampy z tyłu bez tego ciemnego wkładu tak by pasowało do przodu no i ta tarcza przy tej feldze troszkę malutka ;) Ale hamować, hamuje :good:

Trzymaj go w takim stanie, bo cieszy oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy problem mają użytkownicy małych miejskich wozideł na kołach 13-15 cali z oponą z niskim profilem i skręconym gwintem, tam faktycznie mogą być problemy :evil:

Akurat mniejszym (krótszym) autem jest łatwiej przejechać ;) podjeżdżamy pod dużym skosem i koła przechodzą jedno po drugim, a dłuższym autem już niestety chciał nie chciał będziemy ciągnąć wydechem lub podłogą po progu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lampach z tyłu jest folia czarna którą można w każdej chwili zerwać ;)

Nie mniej jednak mi się ona podoba i póki co tak zostanie :)

 

Autem śmigam 5rok (aktualny przebieg 470tyś :D ciągle rośnie) i nie zamierzam przestać o niego dbać , a co do tarcz i hamulców to tak jak mówisz , małe są :D ale najważniejsze że hamują dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03 masz oczywiście rację :good:

Tylko, że mi chodziło o samą odległość powiedzmy wahacza od ziemi na danym kole :)

wiadomo, że to duże uogólnienie ale mimo wszystko :-]

To tak jak terenówki, im dłuższa tym gorzej przez chope przejechać bo się zawiesi na progach, a krótką przejedziesz bez problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być mega relacje z zabezpieczenia bawarki (Ł.), mycie wszystkiego, milion fotek, a wyszło jak zwykle :kox: Od odbioru jeszcze nie była płukana, to dziś się wybrałem bumcią (L.) mamy na bezdotyk, bo jutro do kościoła przykurzoną to trochę nie wypada :mrgreen: Okazało się, że musieli ją czymś namleczkować, bo felgi, plastiki i lakier :shock::shock::shock:

 

20140906_131032.jpg

 

20140906_131039.jpg

 

20140906_131046.jpg

 

20140906_131102.jpg

 

Środek za to zrobiłem na gotowo, ale nie chciało mi się zrobić lepszych fot, więc na razie mam tylko jedno z szajsunga. Ogólnie dekory Detailem, plastiki Vinylem, skóry Leather Milkiem SV, odkurzanie, wydmuchiwanie kurzu i takie tam :P

 

20140906_131111.jpg

 

Babcia leży zagramanico w złotych piaskach czy tam jakiejś innej hurgadce to mówię "a opłuczę". Siostra w poniedziałek odebrała prawko, to trochę się ajgolotem wprawiała w tematy przed przesiadką do swojego przemykacza, ubrudziła, to płukłem :

 

10656116_821667954534425_2039166563_n.jpg

 

20140906_133655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc na spot wyświetliła się kontrolka o spalonej żarówce świateł mijania.

Niby weekend, człowiek odpocząć powinien a tu temat do ogarnięcia.

Dziś obudziłem się, szybki prysznic i kierunek Mercedes Łomianki.

 

nhJl0WK.jpg?1

Ch954EH.jpg?2

 

Doppio dobre, nie powiem.

Lubie zapach świeżo palonej kawy połączony z zapachem skór zestawów wypoczynkowych.

Świeży katalog z akcesoriami zabrany, nowości w salonie obejrzane, o rabatach pogadane.

W sumie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ASO i to wszystko ?

 

Nie po to iluś tam niemieckich inżynierów wymyśliło książkę serwisową, żeby teraz jakiś typ sam sobie na podjeżdzie to wymieniał.

 

Poza tym, w aucie nie ma ani jednego zamiennika, nawet żarówki są ori (poprzednio wymieniałem na Gotlieba, oczywiście żarówki wymieniamy parami - stąd dwie faktury).

I jakoś tak, kobita pojechała do fryzjera to pomyślałem że i ja gdzies polecę.

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj niestety nie w ASO a u siebie na podjeździe :(

Miałem malować zaciski, ale sie okazało, że wystarczy wyczyścić. Zamiast doppio było frugo, zamiast skórzanych kanap było drewniane krzesełko. Ale jaka satysfakcja, że sam sobie przy aucie pogrzebałem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ASO Merca nie potrafia nabic dwoch pozycji na fakturze

 

Jakiej fakturze?

Panie, faktury to na firmę są.

Toż to prywatnie, zwykły paragon.

W trakcie przypomniałem, że parami się wymienia, stąd dwie faktury.

 

Thomas207, cicho! Ważne, że doppio mają

Dokładnie!

 

Ale jaka satysfakcja, że sam sobie przy aucie pogrzebałem

W drugim mercu sam grzebie, sam robiłem korektę (pod okiem wprawniejszych w temacie), sam robiłem sporo rzeczy (ale po części też do ASO jeździłem - jak będzie siła to wrzucę w relację)

Chodzi bardziej o to, że nie kupuję fury za 400 k (chociaż pewnie wykleili by jakiś leasing) bo pewnie nie było by mnie stać na regularny serwis za 10 k (pod warunkiem, ze nic się nie sypie)

Za to kupuję tańszę auto, ale przy serwisie nie płaczę.

Niedługo mam przegląd i jadę zrobić to co wskazał producent przy tym przebiegu.

 

Franek, o której byłeś? przelatywałem obok Auto Idei około 12 nowym WRX STI

Słyszałem, chyba nawet widziałem.

Po 12.00 jakoś własnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim mercu sam grzebałem, sam robiłem korektę (pod okiem wprawniejszych w temacie), sam robiłem sporo rzeczy (ale po części też do ASO jeździłem - jak będzie siła to wrzucę w relację)

Chodzi bardziej o to, że nie kupuję fury za 400 k (chociaż pewnie wykleili by jakiś leasing) bo pewnie nie było by mnie stać na regularny serwis za 10 k (pod warunkiem, ze nic się nie sypie)

Za to kupuję tańszę auto, ale przy serwisie nie płaczę.

Niedługo mam przegląd i jadę zrobić to co wskazał producent przy tym przebiegu.

Ale czy ktoś płacze przy serwisie? Po prostu jak sie człowiek dowiaduje, że musi niespodziewanie wydać 1tys zł to sie wkurzy i tyle. Nie znaczy to, że go na to nie stać.

A Ty i Twoja świta próbowaliście udowodnić, że jak ktoś nie serwisuje auta w ASO to go na nie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.