Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

wojtek z tym lansem to taki skrót myślowy - może trochę niefortunny. Po prostu ogólny trend do obniżania samochodów służących do codziennej jazdy jest dla mnie czymś kompletnie niezrozumiałym.

Oczywiście jak ktoś chce sobie SWOJE auto obniżać to jego wola. Ja swojego nie obniżam i wsadzam felg 20 ale nie znaczy to wcale, że będę pisał innym że na nisko leży więc weź go podnieś albo zmień felgi na mniejsze bo lepiej się będzie jeździć. Tyle w temacie żeby już dalej OT nie robić

 

Jedno w Twojej wypowiedzi popieram, też nie lubię tego jak ktoś komuś nakazuje co ma ze swoim autem zrobić / zmienić .

Ale niestety takie są uroki każdego forum i nie unikniemy tego, nikt nikomu jeszcze nie dogodził...

Mi jedynie chodziło o to że nie lubię jak ktoś pisze że to się robi dla lansu, może niektóre dzieciaki faktycznie dlatego to robią, ale większość ludzi robi to z pasji i swojego stylu życia.

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poza tym jazda autem z wielowahaczowym zawiasem + gwint i niższy profil (np 215/40) wcale nie jest taka nie komfortowa - jak dla mnie to wręcz przeciwnie. No ale nie powiem, że golfem zawsze czerpię przyjemnośc z dziur i podskakiwania. ;) A na wielowahaczu i w miare możliwych spasach potrafi byc naprawde całkiem przyjemnie. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie chodziło o to że nie lubię jak ktoś pisze że to się robi dla lansu, może niektóre dzieciaki faktycznie dlatego to robią, ale większość ludzi robi to z pasji i swojego stylu życia.

 

a co ma obniżone zawieszenie do stylu życia :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem lampy w Foce ;)

Już nie mogłem dłużej patrzeć na odchodzącą powłokę (zmatowiałe łaty) i wszędobylskie odpryski po kamykach.

Tylko takie foto przed

5263721d99984123med.jpg

PO

30224f29079fba24med.jpg

9dc0aa3a82509e5fmed.jpg

365a838c9fbe9963med.jpg

Niestety maszyny się jeszcze nie dorobiłem i zostały drobne ryski, ręcznie i przy takiej paście nie do usunięcia :?

470ebb31ac57a826med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie chodziło o to że nie lubię jak ktoś pisze że to się robi dla lansu, może niektóre dzieciaki faktycznie dlatego to robią, ale większość ludzi robi to z pasji i swojego stylu życia.

 

a co ma obniżone zawieszenie do stylu życia :P?

 

To że każdy ma jakiś swój styl / upodobania, jeden lubi blondynki drugi szatynki i tego się trzyma.

Tak samo jeden lubi glebe w samochodzie i szuranie wahaczami a drugi koze pod którą przejdzie stado baranów.

 

Jak dla mnie koniec tego tematu już.

 

 

Esio fajnie lampy odżyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj a w cały weekend z Marek750 :-]

 

Ostatni weekend został poświęcony na odświeżenie staruszka. Samochód został porządnie umyty i wyglinkowany. Wnętrze przeszło proces czyszczenia oraz zabezpieczenia elementów plastikowych, prania tapicerki, dywanów i czyszczenie skóry . Na zewnątrz samochód przeszedł trój etapową korektę lakieru wraz z zabezpieczeniem woskiem Swisswax. Silnik, nadkola i felgi zostały dokładnie oczyszczone oraz zabezpieczone odpowiednimi preparatami. Na zakończenie samochód otrzymał nowy komplet oryginalnych kół (poprzednie były już bardzo wyeksploatowane)

 

Kilka zdjęć z telefonu:

 

tdXge0s.jpg

 

cDkX31l.jpg

 

FgyuVIW.jpg

 

tAYvHEr.jpg

 

R4NnRCc.jpg

 

NzSCRDl.jpg

 

IVC3kPt.jpg

 

izTEz4I.jpg

 

JtoJ9I2.jpg

 

nTBpzTu.jpg

 

TgoKCWT.jpg

 

g6gBMXr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblecialem stacje diagnostyczne, posprawdzalem amorki, tulejki itd (lecz ostateczna diagnoza zostala podjeta w warsztacie znajomego, bo Ci 'mechanicy' w tych stacjach diagnostycznych- juz nie moglem ich sluchac), bo cos pukalo i ciagalo dupe na zakretach, problem zdiagnozowany, do wymiany wahacz, kilka tulejek i przy okazji zauwazone zostalo kilka innych 'zmeczonych' czesci do wymiany. Tak wiec jutro badz po jutrze zamawianie czesci i wymiana... Dopiero pozniej zakladanie letniego kola;)

PS. Podczas wymiany czesci w zawieszeniu planowane jest zmiana mapy, dzieki ktorej dojdzie kilka dodatkowych KM :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.