Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

mihnova, czekałem tylko na chłostę :mrgreen: Zrobiłem to z pełną premedytacją, bo mój oklejony pędzel gdzieś posiało, a już nie chciało mi się szukać taśmy. Felgi i tak w stanie prawie agonalnym, więc nic nie szkodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie spac,wiosna nadciaga zarty sie skończyli !

 

 

Lecimy z tematem:

 

- koło (domyte,ramiona przepolerowane systemem 3m,na finish zabezpieczone c-quartz)

 

u9lk.jpg

t5hu.jpg

 

- opony

 

0syr.jpg

b42x.jpg

5g3j.jpg

l1mr.jpg

2mcp.jpg

 

= felgi

 

jbts.jpg

f21c.jpg

uad3.jpg

fhz8.jpg

jgge.jpg

xks6.jpg

ejt5.jpg

 

- zawias

 

Amortyzatory B8 + sprezyny Eibach sportline -50/-30

 

dstl.jpg

zza0.jpg

qqnm.jpg

xcsu.jpg

quwi.jpg

b6u8.jpg

v2g6.jpg

qbja.jpg

cgyd.jpg

lqwg.jpg

 

Do tego obowiazkowy zestaw:

 

mmqg.jpg

 

 

Nigdy nie montowalem innych amorow jak gwint wiec trzeba bylo uzupelnic wyposazenie:

 

y136b.jpg

 

 

Po zimie swiezy MOTUL

 

5njx.jpg

 

I maly dodatek do wnetrza tunel w skorze z LCI:

 

nmzo.jpg

zkv7.jpg

ajdz.jpg

57ug.jpg

mr61.jpg

whq3.jpg

 

 

 

Kolo weekendu planuje montaz i solidne mycie nadkoli,oslon itd.

 

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, koozak zestaw zawieszenia (słyszałem z wielu miejsc ze jest świetny), daj znać prosze jak w porównaniu do gwintu bo planuje podobny, tylko chyba springi jednak prokity będą, ale też b12 czyli z b8 amorem.

Felgi bardzo fajnie wyszły po odświeżeniu i cq, ps. to delux?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap, Musiałbyś się przejechać swoim samochodem na tym zawiasie. W E36 mam B8 ze sprężynami H&R, które są podobno sporo twardsze od Pro Kit i jest mięciutko, a w E87 mam B6 z Pro Kit'em i w cale sztywność nie odbiega specjalnie od KW V2 w E36 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No to patryczken16 ci dorobili

Zabawa od nowa ze zdjęciami

 

Jak ja lubie takie pi*****nie. Jak ktoś jest leniem albo ma w dupie zasady, to jest sam sobie winien. Ogłoszenie na głównej chyba jest wystarczająco widoczne ?

 

kto wymyslil te chore zasady ?

 

m.in. ja

 

Jak masz jakieś uwagi co do tego, to zapraszam do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo ale kto tu pier... ?

Bez jaj, ale nie trzeba od razu się rzucać. Nie napisałem tego z pretensjami do kogoś, tylko w formie żartu. Skoro są zasady to się trzeba do nich jakoś dostosować. Chodziło bardziej o to, że znowu musi od nowa wszystko wklejać, bawić się ;)

Jak widać dało się jakoś ogarnąć foty żeby banglały.

Ale atmosfera widzę napięta, więc lepiej już nic nie pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, hymm no niewiem, na bank bedą b8, o b6 słyszałem że jednak nie są hitem i nawet do prokita warto b8, a co do sprężyn.. no kurde sportline może być za niski, u mnie jest bardzo nisko w serii próg. Dla przykładu, cupra seat na sportline pięknie siedzi, nadkola idealnie wypełnione a próg nawet chyba nieco wyżej niż u mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap, Bardziej chodziło mi o to, żeby nie kierować się tym jak dany zawias zachowuje się w innym aucie, bo jest trochę inna konstrukcja, trochę inne nastawy amora itd. Ja właśnie wybrałem zestaw do 1ki myśląc, że będzie tak jak w 3ce- w miarę sztywno, ale nie beton, a okazało się, że to dwa zupełnie różne zawiasy ;)

Z tego co wiem to B6 i B8 to ten sam amor, tylko B8 jest przygotowane pod większe obniżenia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.