Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja takiego używam odkąd mam autko, jakieś 6 lat, nie wiem gdzie kupiony bo to odziedziczony po tacie, nic się z nim nie dzieje, aczkolwiek mam jakieś dziwne wrażenie, że na mocniej zapieczonej śrubie pękł by ten "teleskop" na łączeniu, dlatego o nim nie wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki kupiłem... wytrzymał zmiany kół na 3 autach :/ Pękła końcówka na którą nakładamy nasadkę (w miejscu gdzie jest taka kuleczka). Wydaje mi się że wytrzymałość tego sprzętu dużo zależy od szczęścia ;)

 

+1 miałem to samo ale na pierwszym aucie już...

(kupowany w castoramie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było czyszczenie,dzisiaj malowanie. Najpierw spray z podkładem,potem czarny polysk. Nakretki też się załapały po wczorajszej kąpieli w Fosolu.

A przy okazji pytanko..jest sens i czy można na te stalówki nalożyć FK albo BSD ?

z3.jpg.935f028353fbcf18cd25ec4e0e1893fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to przez myśl przeszło,heh Ale to tylko zimówki,na starym aucie. Poza tym musiałyby być wypiaskowane,lepiej przygotowane itd :)

Jutro odkleję "spis telefonów" i na 2 oponki pójdzie Brillance. Pozostałe 2 trochę przypalę i do wymiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wynika, że stalówki choćby piaskować i cuda robić to tak po jakimś czasie zardzewieją... Ja kiedyś wyczyściłem szczotką na wiertarce, papiery ścierne, odtłuszczone, podkłady, malowanie, woski... A po zimie były znowu zardzewiałe. Wiadomo nie tak jak było, ale w szczelinach już się zaczęły wykwity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wynika, że stalówki choćby piaskować i cuda robić to tak po jakimś czasie zardzewieją

Mam takie samo wrażenie - albo nie umiem się nimi zajmować, albo ten typ tak ma.

 

jest sens i czy można na te stalówki nalożyć FK albo BSD ?

Na KA się o coś takiego pytasz ;]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stalówek to osobiście czyszczę ile się da wiertarką i papierami,potem wiadomo fosol,mycie itp. podkład reaktywny,podkład akrylowy,baza i bezbarwny.W busach są srebrne więc jak coś wychodzi to widać od razu,ale raz na jakiś czas takie malowanie i wiadomo czoło felgi wygląda dobrze przez 2-3 lata,ale w rowku rok i już jest rudo :dontknow:

Najlepiej to wyglądała zapasówka z busa maźnieta kiedyś hammeritem,po umyciu praktycznie lala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem opony na zimowe Goodyear'y UG7+ na zimę :) I przy okazji powiedziałem, żeby wyrównali poduszkę silnika, bo przy robieniu rozrządu krzywo mi ją dokręcili :)

I przy odbieraniu samochodu, zobaczyłem błękitnego Forda Ka z logo Megsa i bodajże Mr.Cleanera :D Szkoda, że jest taka pogoda lipna, to bym punto doczyścił :)

No i kołpaki na zimę też wrzuciłem, bo na lato kupiłem nowe ori, bo na moich drogach mi uszczerbiło oryginalny kołpak w Punto :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.