Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Diesel Power!

? :mrgreen:

 

M3 bardzo fajna furka chętnie bym ją przygarnął... pierwszy raz miałem okazję się tym przejechać i robi wrażenie, ale nie takie jak się spodziewałem ;) Podobno opony z przodu były słabe. Ogólnie szofer bardzo sympatyczny, a że czasy miał takie jak ja passatem na zimówkach to już inna sprawa. Byli tacy, którzy na próbie ok 2m 40s jechali ponad 4 minuty, wchodzili w zakręty w miarę szybko i hamowali prawie do 0 na wyjściu i nic nie dało im się wytłumaczyć :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny i letnie felgi z oponami umyte citrus prewashem od Valet Pro, Ultra Violet od 4nano, Rim Cleanerem+ od 4nano, New t&g od Shiny Garage, Clay Bar Soft od Bilt Hamber i wysuszone - teraz dosychają poprzekładane kartonami żeby się nie kurzyły, a na dniach jak znajdę czas to powoli będziemy atakować UC od megsa, Professional Polish 2 od Poorboy's world przemywać IPA i kłaść wisienkę na torcie czyli Rotundus Glaze od Definitive Wax (plus pewnie autofinesse glos albo satin na opony z obu stron). Myślę że ze 2 godziny na felgę czyli 10 w sumie z myciem i będzie można je pakować żeby czekały do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi auto gracjana podobało sie do momentu wyjęcia tylnej kanapy... teraz to już przerost formy nad treścią wg. mnie... ale to tylko moje zdanie i nie mniej życzę powodzenia przy dalszej realizacji

 

Nie zgodze się teraz to auto jest idealne do .... do.... no własnie do czego. Nawet już pod dyskoteke nie ma co jechać bo bez tylnej kanapy to bezużyteczny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.