Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja standardowo oblecialem calosc na ehrle (brak garazu a mycie na zewnatrz juz nie wchodzi raczej w gre ze wzgledu na pogode i koniecznosc dojazdu 60km do takowego miejsca), pozniej osuszanie jankiem a na koniec QD Stjarny (FK mi sie skonczyl :(

 

Moj coli 845 jeszcze zyje ale chyba trzeba przed zima zrobic "poprawke" bo jakos mam wrazenie ze zaczyna niedomagac - cos zrobilem nie tak bo w zeszlym roku trzymal sie przynajmniej 2x dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ehrle leciałeś tą pianą aktywną? A czemu jeździsz gdzieś 60km jak własnie na myjce mogłeś wiadro wyjąc i oblecieć autko

 

tak na ehrle ale nie piana a proszkiem,

Nie moglem wyjac wiadra poniewaz calkiem spory tam ruch i by mnie powiesili klienci nie mowiac o tym ze tam jakis ciec siedzi w takiej pseudo budzie i sie pluje - kiedyw idzialem jak gosc poprostu wycieral autko po mysiu to wyskoczyl z takiego "blaszaka" jakis ciec i go pogonil...

a jezdze 60km bo w takiej odleglosci o miejsca zamieszkania mam powiedzmy sobie drugi dom (nad jeziorkiem swoja droga) z duzym podworkim na ktorym mozna by myc 5 tirow jednoczesnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doznalem dzisiaj podwojnego szoku...

 

pozyczylem wczoraj samochod znajomemu - wszystko cacy, wrocil nawet czysty ale o zgrozo umyty na szczotach :( w dodatku jak sie dowiedzialem 2x bo bloto podobno nie chcialo zejsc :cry: to bylo okolo 8 rano, pozniej nim chwile jezdzilem i odstawilem kulturalnie na parking. Przed chwila wychodze do samochodu (zapomnialem zabrac czesci zakupow) i zonk wgniot na tylnych drzwiach oraz tylnym blotniku a dodatkowo jeszcze czyms ala cement uswinion e :cry: jest wilgotno wiec syf nie zasechl i zlazl za pomoca QD ale wgnioty i jakies otarcie zostalo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczoty jakos przeboleje bo i tak na wiosne bedzie polerka a mega szkod nie narobily - chociaz pod slonce widac, gorzej te wgnioty i przerysowanie powstale na parkingu bola - wgnioty sa o malej srednicy wiec domowymi metodami ich nie usune, a przerysowanie jest bardzo glebokie (wyglada jakby ktos pierdzielna workiem z zaschnietym cementem o samochod...) to przerysowanie jest duze i obawiam sie ze do podkladu - chociaz nie obadalem bardzo szczegolowo jeszcze

 

A z pozyczeniem to nie mam zalu to osoby ktora umyla mi samochod na myjce - chlopak chcial dobrze a ja zapomnialem mu powiedziec aby nie myl samochodu... a on tylko chial oddac w takim stanie jaki wzial odemnie (nawet uszczelki osuszyl i zabezpieczyl silikonem w sprayu i samochod mi zatankowal do pelna mimo ze sam przejechal ze 100km a jak mu dawalem to bylo z 10l w baku a jak oddawal to byl pelny po brzegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby przerysowanie okazało się mniej kłopotliwe niż się wydaje na pierwszy rzut oka... :( Szkody dokonały się na Twoim parkingu pod blokiem? Ja od niedawna polubiłem parkowanie na samym końcu parkingu pod hipermarketami - trzeba się przejść kawałek, ale ryzyko przypadkowych porysowań maleje. Sam niedawno widziałem jak pod tesco babka przeciskała się między samochodami szukając swojego auta, i po drodze szurała wyładowaną torbą po karoseriach... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z ladnej pogody: umylem, wytarlem do sucha, wyczyscilem szybki, odkurzylem i wytarlem srodek, nalozylem PB NL na kakpit i plastiki, dolalem zimowego plynu do spryskiwaczy.

Wyglada :good:8-)

 

sq8shq wspolczuje :( mi tez juz 2 razy ktos pod blokiem zderzaki poobcieral :x jak bym dorwal takiego :zly: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje na jutro wymiane amortyzatorow z przodu + wymiena tulejek z przodu (juz sa w oplakanym stanie - szczegolnie prawa strona), jak starczy czasu wymiana tulejek z tylu jeszcze i przygotowanie do wizyty w poniedzialek na ustawienie zbierznosci. Czasu na jakas eliminacje dzisiejszych niespodzianek raczej nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.