Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę w sobotę i część niedzieli poświęciłem na przygotowanie auta do zimy. Były:

- mieszanka magi z surfexem w opryskusie z marolexa

- wiaderka z prestą

- wełniak CarPro

- nie osuszałem a wycierałem (dla testu) i fluffy zrobił mega holsy :thumbdown:

- glinkowanie bilthamber soft

- DJLP na czarnym waflu urbana na DA

- pół maski przetarłem IPA dla testu wosku

- Colli 476

- Endurance na opony

- na plastiki zew. Koch NMPC - mój nowy faworyt

- megs GCC na szyby

 

Wkręciłem się w pracę i nie zrobiłem ani jednej foty :/ W tygodniu umyję i nałożę drugą wartwę Colli a po kilku godzinach planuję psiuknąć BSD :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze moj aktualny daily car byl niedawno tzn pare dni temu glinkowany to dzisiaj tylko mycie na dwa wiaderka Sleek & bubbly potem polecialem testowo maske Euphoria, Cherry glaze i nowe AIO od Shiny garage, reszta auto Sholl s17 i po dwie warstwy FK1000p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapach super, domywanie w miare, dalem 30 ml na 5l wody i jakos mega duzo jej nie bylo, dodatkowo na szybach zostaly mi zacieki a nie bylo szans zeby mi gdzies wysechl. Poki co moim faworytem jest Dodo BTBM. Jeszcze musze wytestowac angelwaxa bo dostalem probke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przygotowałem dwa komplety opon do montażu na felgi, dostały po dwie warstwy AG Rubber Cleaner Plus, jeden komplet felg stalowych (nowych) dostał warstwę 4nano SX plus warstwę FK a dziś wymieniłem filtr i olej silnikowy w Picasso (nie napiszę jaki bo zaraz będzie, że Kujawski jest lepszy :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki ogar skór i plastikóww e46 z włoch

2bc7.jpg

 

wamt.jpg

 

p5sq.jpg

 

vysd.jpg

 

Dzwoni znajomy mówi,że kupił 140kkm z '02r. myślę sobie,ta jasne :mrgreen:

Ogólnie auto było dość zapuszczone,ale po odgruzowaniu widać,że rzeczywiście,szczególnie zużyta to nie jest :good:

Grane Lether Lux,AW Heaven for Lether(naprawdę fajny środek ;) ) miejscami na trudniejsze brudy Tenzi Leder Clean,potem Zymol LC i na przednie CL LVP ;)

Plastiki apc+dressing kocha ;)

Podłoga i podsufitka to temat na inną okazję 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem środek w łamadze:

- VP Interior APC 1:10 (słabszy niż Surfex 1:20)

- SG Apple Dressing, całkiem fajny ale konsystencja NL bardziej mi odpowiada

- na skórę poszły kosmetyki z AG: cleaner i balsam

 

Ciekawy jestem ile niedociągnięć zrobiłem, było ciemno a pracowałem przy huliganie z nad garażu i świetlówce 8W :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapki wirowe już były na wykończeniu - one, jak i egr zostały wyłączone w sofcie. Z racji na sprzęgło zostało zdjęte trochę momentu, bo na 4 i 5 biegu ślizgało. Byliśmy autem na wadze, a w bagażniku był dokładany balast. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapki wirowe już były na wykończeniu - one, jak i egr zostały wyłączone w sofcie. Byliśmy autem na wadze, a w bagażniku był dokładany balast. 8-)

A ok,zwracam honor ;)

To są już przyjemne wartości na co dzień :mrgreen:

A jak domyślam się DPFa,też już nie ma,więc została sama ,,przyjemność" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, teraz w kartonach gumy ślą :D mi to trzy sezony do tyłu gumy bez kartonów kurierem przesłali. Sklep na wysokim poziomie ogólnie, doradzą jakie felgi w ET i opony dobrać i ceny dobre :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.