Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pimps, one się szybciej zestarzeją jak je zjedziesz. Teraz ni to letnie ni zimowe dobre na te warunki. Raz zimno, raz ciepło, na dobrą sprawę można by było zmieniać co drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe wycieraczki przód Alca Heyner All Seasons 530/450,

 

Możesz zrobić foto jak to wygląda na aucie ? ;) I czemu krótsza w takim wymiarze ? Nominalnie do Leonów zdaje się idą 48 cm.

Nie ma problemu... z tym, że najwcześniej jutro strzelę fotę.

450 dlatego, że 480 w Leonie pasuje tylko fabryczna wygięta w łuk. Wszystkie 480 płaskie odstają w pozycji złożonej i mnie to bardzo irytowało. Przy 450 problem jest mniejszy... o 1,5 cm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe wycieraczki przód Alca Heyner All Seasons 530/450,

 

Możesz zrobić foto jak to wygląda na aucie ? ;) I czemu krótsza w takim wymiarze ? Nominalnie do Leonów zdaje się idą 48 cm.

 

No właśnie jest taka szansa. A pogoda była ładna więc przy okazji wymyłem felgi i opony letnie i teraz na stojaku czekają na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem ramiona aero z nowszej wersji Golfa IV, do tego na tył wylądowało ramię z Golfa V- teraz to wygląda jak należy :evil: . A sama praca przednich wycieraczek (aero z Boscha) to kwintesencja ściągania wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarrciN, zgadza się. Cena kompletu też konkretna :-] Osobiście nie zależy mi aż tak na wyglądzie jak na zachowaniu samej wycieraczki i trwałości piór. Miałem już fabryczne BOSCH ECO (80,- komplet), jakieś Realowskie, MotGumy bezprzegubowe i stwierdzam, że wszystkie wytrzymują podobne przebiegi/czasookresy, a ze zbieraniem z samej szyby tez jest różnie. Ten komplet kupiłem za niecałe 40,- + przesyłka (zapasowe pióra w komplecie) i jak się spiszą to będę dalej kupował, jak nie to cuś innego się kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupusso, jakie dokładnie żarówki założyłeś w kierunkowskazy? Osram Diadem? Jest jeszcze np. Osram Diadem Chrome.

 

To są Diadem chrome i wcale nie są chrome, spodziewałem się czegoś innego. Wygladają jak zwykły diadem (patrząc na zdjecia bo bezposredniego porównania nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.