Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LoozaQ, gdzie, w ktorym miejscu tam nie przejade? Codziennie przez Sosnowiec jezdze do roboty. 8-)

Pany spasow na grubosc wlosa tutaj nie bedzie, bo tak jak juz wczesniej napisalem to auto jezdzi na co dzien. :song: nizej bedzie, ale nie tak jak na fotce u barteKKK03, ... :good:

A odnosnie rozstawu to bmw ma 5x120, czyli inny niz w golfie, wiec felgi przykrecane sa na adapteravh zmieniajacych rozstaw z 5x100 na 5x120. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, gdzie, w ktorym miejscu tam nie przejade? Codziennie przez Sosnowiec jezdze do roboty. 8-)

 

Oj tam oj tam... Fakt faktem, że dużo ostatnio poodnawiali lub połatali i cały czas coś się dzieje. Jest znacznie lepiej niż było kiedyś. Po prostu mam w pamięci kilka odcinków, które nie jeden zawias zapamiętał :)

 

A ja zatankowałem padło pod korek i podłączyłem aku do podładowania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja poszedłem z autem na glebę, ale....

 

485346_293082584158424_1777438071_n.jpg

 

 

8-)

 

 

A tak serio to wleciał zestaw B6 + pro kit.

Odpowiednio przygotowany- amortyzatory Hybrid NPT+ Netshield, sprężyny FK1000, a elementy plastikowe RG Colour Enhance :-]

zvfp.jpg

u6b5.jpg

 

50/50

25yt.jpg

Na gotowo:

hgn7.jpg

I Na aucie przed i po:

ckrb.jpg

y0tj.jpg

58pf.jpg

5tm8.jpg

qmg1.jpg

9l23.jpg

Jeszcze 17'' na lato wpadnie i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 17'' na lato wpadnie i będzie git :)

Pomyśl nad czymś trochę większym. 18 cali będzie wyglądało w sam raz a budżetu też nie zrujnuje.

Wee życiu, przy 17'' opona będzie 225/45 i to już jest totalnie dolna granica profilu w samochodzie do jazdy. Już nie wspominając, że musiałbym zmienić hamulce, bo przy 18'' te maleństwa będą wyglądać komicznie...

 

AyrsenNie, XC70 nadal jest, chociaż w przyszłym roku zastąpi je coś fajniejszego, ten zastąpił V70 ;)

 

[ Dodano: 11 Październik 2013, 12:46 ]

Bynajmniej

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, nieźle :good: 130i? Zastanawiam się nad taką, jeśli będę musiał zmienić na coś większego.

 

A w temacie: dwa wiadra i dołożenie trzeciej warstwy DG #111. Nie wiem, czy to coś da po tygodniu od nałożenia dwóch warstw, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.