Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gracjan Kierownica fajna , ale zainwestuj może w i zrób te siedzisko bo wygląda okropnie i psuje efekt ;)

 

Fotele zostają tylko na zimę dla grzania, na wiosnę robią wylot i wpadają dwa kubły i szelki 4 punktowe OMP :)

 

GracjanS4, kierownica ładniej wyglądała wcześniej. W dodatku teraz szybciej zniszczeje. :/

 

Nie powinna zniszczyć się przy jeździe w rękawiczkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele zostają tylko na zimę dla grzania, na wiosnę robią wylot i wpadają dwa kubły i szelki 4 punktowe OMP :)

:-]:good:

 

Kierownica zacna! Sam jeżdżę z alcantarą i jest mega mega profi :good:

Choćby miała wytrzymać 5tyś km to warto ! :good:

 

Na razie zrobiłem zrobiłem 35km, w rękawiczkach trzymanie kierownicy bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie myślę nad kubłami, najbardziej bym chciał CSy ale niestety poza zasięgiem finansowym... Pasy już wybrane, zostaje kupić ;)

CS-y są super wygodne :good: Naprawdę polecam.. miło się codziennie wsiada ;)

Niestety jeżeli chodzi o trzymanie to jest.. przeciętnie ;) Może gdyby były obszyte alcantarą a nie skórą było by lepiej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie myślę nad kubłami, najbardziej bym chciał CSy ale niestety poza zasięgiem finansowym... Pasy już wybrane, zostaje kupić ;)

CS-y są super wygodne :good: Naprawdę polecam.. miło się codziennie wsiada ;)

Niestety jeżeli chodzi o trzymanie to jest.. przeciętnie ;) Może gdyby były obszyte alcantarą a nie skórą było by lepiej :idea:

 

No i CSy wyglądają jak milion dolarów :mrgreen: Myślę że przy zapięciu się w szelki trzymanie by było dużo lepsze ;) Ogólnie CS jest dla mnie fotelem numer jeden :good:

 

Się dziwiłem że flok, bo tak wynikało ze zdania :mrgreen:

 

Auto przygotowywane do sportu, czy tak dla efektu wow :o ?

 

Auto robione pod swoje "widzimisie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba była chwila wątpliwości z przyszłościa auta a teraz widze lecisz po całości :good:

 

CS'y faktycznie troszkę drogawe :D pewnie znajdzie się coś w miarę fajnego w nieco lepszej cenie i źle też nie będzie ;)

 

Dla mnie bez znaczenia czy autko robione dla sportu czy dla efektu wow, każdy robi tak żeby mieć z tego radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba była chwila wątpliwości z przyszłościa auta a teraz widze lecisz po całości :good:

 

CS'y faktycznie troszkę drogawe :D pewnie znajdzie się coś w miarę fajnego w nieco lepszej cenie i źle też nie będzie ;)

 

Dla mnie bez znaczenia czy autko robione dla sportu czy dla efektu wow, każdy robi tak żeby mieć z tego radochę.

 

Była chwila zwątpienia jak silnik się wysypał i ciągle coś przybywało ale teraz znowu sprawia że wychodzę z bananem na twarzy ;)

 

Co do foteli jest kilka opcji realnych np. Bride Low Max - oczywiście nie ori, Bimarco Expert, Mirco RC... Pasy na bank będą OMP niebieskie 4 punktowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie ori

jak kupisz nie ori to taki pseudo fotel nie gwarantuje zadnego bezpieczenstwa w przypadku dzwona

 

Algo grubo albo wcale

Podróbki stanowczo nie

 

Tego się najbardziej obawiam że fotel by się poskładał jak paczka zapałek, dlatego pewnie wpadnie coś jednoczęściowego, sprawdzonego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie - piana - glinka - AF Tough Prep - DG #601 - 2 warstwy DG #111 :mrgreen:

 

Pierwsze wrażenia z produktów DG bardzo pozytywne :good: Mam tylko nadzieję, że ta kombinacja produktów DG wytrzyma dłużej niż dołączony do #111 aplikator, który rozpadł się po przypadkowym kontakcie z wodą... :o

 

Zdjęcie zrobione telefonem na spacerze z psem, gdy przechodząc obok auta odniosłem wrażenie, że efekt jest lepszy niż w momencie zakończenia pracy ;)

59442aba575ba_Zdjcie0135.jpg.b95150b4fe7ff4ee730e7f3a0e32dbbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzyma dłużej niż dołączony do #111 aplikator, który rozpadł się po przypadkowym kontakcie z wodą... :o

 

A u mnie te aplikatory po dwóch latach jeszcze zipią, jeden nawet służy do nakładania dressingu na opony i tylko trochę gąbka się poszarpała :P

 

Ale Wet look jest :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nadchodzi, czas przygotować pierwszy samochód, czyli leciwe, 10 letnie Volvo XC70.

Od ostatniego odświeżenia, czyli 02.08 nie był ani razu myty ręcznie, tylko bezdotyk. Titanium położony na CF pro i klepnięty BSD cały czas kropelkował bardzo dobrze, jednak na aucie zrobił się już film z brudu i trochę jakiegoś osadu- postanowiłem wykorzystać wolny weekend i przetestować nową zabawkę- Sonax Hybrid NPT.

 

Środki:

-Pre wash z magi szamponu aktywnego Autoland, mycie tym samym szamponem w większym stężeniu

-Felgi umyte Tenzi Alux

-Trochę Prickbort'a

-Glinka BH Soft

-Sonax Hybrid NPT na czarnym padzie 3M

- Wszystko oprócz dachu, maski i przednich błotników zabezpieczone PNS. Na dach poszedł FK, na maskę i błotniki Z Titanium/Britemax Vantage.

-Szyby RainX

-Plastiki RG Colour Enchance

-Opony Endurance

-Uszczelki zabezpieczone 1Z Gummipfliege

-Skóry wyczyszczone CG Leather Cleaner + i odżywione Z Leather Conditioner

-Plastiki umyte APC i przetarte Z Vinyl

-Wnęki i felgi potraktowane BSD

 

Lakier przed myciem

ov4n.jpg

Felgi w trakcie

1jab.jpg

Zdjęć z mycia niestety brak

Tutaj pierwsza 50ka z NPT ;)

iyy7.jpg

Konkurenci:

n0jn.jpg

bkew.jpg

I tutaj najmocniejsza strona Britemax'a- docieranie.

Tak wyglądał po jednym przejechaniu fibrą praktycznie bez docisku ;)

gzi2.jpg

Reszta była już tylko formalnością. Zymol wypada tu blado...

 

Z zewnątrz na gotowo:

vi2z.jpg

mm98.jpg

bg7b.jpg

cfy3.jpg

12yw.jpg

Strona z Zymolem wyraźnie ciemniejsza

a3nr.jpg

4pzc.jpg

5q9l.jpg

ucvc.jpg

ayhr.jpg

 

Środek:

rrqh.jpg

3x50.jpg

zoap.jpg

I pięknie odcinające się dywaniki- drugie akurat schły ;)

ra23.jpg

60w1.jpg

34oc.jpg

gccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.