Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W końcu dali mi 1 dzień wolny więc do garażu i czas pomieszać kosmetyki :-]

 

Na 1wszy plan wartburg więc zaczynamy

 

Na zewnątrz: Wstępne mycie pianą następnie szamponik i wyciramy fluffym do sucha. Całe auto odtłuszone Ipą a następnie poszedł QD sonaxa. Felgi czyszczone Aluxem 1:1. Środek APC VP. Zabezpieczone Mleczkiem autolandu.

 

2 Auto to panda.

Prick na pierwszy ogień potem IronX następnie piana i mycie szamponikiem, glinkowanie następnie aby sucho było fluffy. Całe auto przetartę Ipą następnie cleaneren PA esclate lotion i na to Coli 476. Felgi czyszone Aluxem 1:1 zabezpieczone sonaxem. Na opony Diamondbrite Replenish. Środek tak samo APC VP, zabezpieczony mleczkiem autolandu. Na przednią szybę trafiła NW.

 

3 auto to punto.

 

Jako że miesiąc temu auto miało podobny zabieg co panda więc teraz tylko mycie szamponikiem, wytarcie do sucha. Na całe auto poszedł QD Sonaxa a na opony Diamondbrite Replenish.

 

Fotek nie ma bo czasu brak a roboty sporo jedynie mam jedną.

 

57199208460150457921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dali mi 1 dzień wolny więc do garażu i czas pomieszać kosmetyki :-]

 

Na 1wszy plan wartburg więc zaczynamy

 

Na zewnątrz: Wstępne mycie pianą następnie szamponik i wyciramy fluffym do sucha. Całe auto odtłuszone Ipą a następnie poszedł QD sonaxa. Felgi czyszczone Aluxem 1:1. Środek APC VP. Zabezpieczone Mleczkiem autolandu.

 

2 Auto to panda.

Prick na pierwszy ogień potem IronX następnie piana i mycie szamponikiem, glinkowanie następnie aby sucho było fluffy. Całe auto przetartę Ipą następnie cleaneren PA esclate lotion i na to Coli 476. Felgi czyszone Aluxem 1:1 zabezpieczone sonaxem. Na opony Diamondbrite Replenish. Środek tak samo APC VP, zabezpieczony mleczkiem autolandu. Na przednią szybę trafiła NW.

 

3 auto to punto.

 

Jako że miesiąc temu auto miało podobny zabieg co panda więc teraz tylko mycie szamponikiem, wytarcie do sucha. Na całe auto poszedł QD Sonaxa a na opony Diamondbrite Replenish.

 

Fotek nie ma bo czasu brak a roboty sporo jedynie mam jedną.

 

57199208460150457921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniecznie dziś i ze swoim ale niedawno :)

 

BMW e39 stan agoniczny :D

http://www.cu-creations.pl/motoryzacja/ ... -valeting/

 

a ja głupi zawsze myślałem, że pisze się "agonalny" ;)

 

Na stronie głównej http://www.cu-creations.pl/ masz byka. Słowo "formularza" pisze się przez RZ. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ledów ciag dalszy :)

 

Tym razem padlo na kierunkowskazy i podswietlenie tablicy rejestracyjnej.

 

Tak to wyglada z ledem po stronie pasazera:

 

9qk3.jpg

1ios.jpg

 

Po zamontowaniu zauwazylem ciekawa rzecz, ktora bardzo mi sie spodobala. Mianowicie ledy dzialaja na zasadzie zero-jedynkowej, czyli albo swieca albo nie. Zarowki natomiast potrzebuja chwilki czasu aby sie kompletnie wygasic. Zmontowalem maly material, ktory to zobrazuje.

 

hx7.gif

 

No i tablica.

 

9l26.jpg

zph9.jpg

yocf.jpg

gk1d.jpg

 

Ogolnie gdyby nie to, ze nie ma zarowek pod canbus do stopu to w zasadzie moglbym miec wszystkie zarowki w aucie wymienione na ledowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a jakie zarowki założyłes przy podświetleniu tablicy? to sa jakies uniwersalne do kazdego auta?

 

Wlozylem http://sklep.motohid.pl/pl/p/C5W-C10W-1 ... -4300k/281

 

O ile masz C5W 36mm to tak - sa pasujace do innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.