Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tarcze, klocki przód i tył, olej w skrzyni i silniku, kable, świece, czujnik temperatury wody, odmalowany grill w czarny akryl. 7 godzin zgarbiony nad maską i na kucka przy heblach - to nie na moje stawy... Miałem dać do mechanika z racji braku czasu ale podjechałem do domku i dzięki temu ''zaoszczędziłem'' 150-200zł. Zaoszczędziłem dałem w cudzysłowie bo wydało mi się 200zł na nasadki i wkrętaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj mycie, QD, dressingi na plastiki i opony, felgi i końcówki tłumika przepolerowane, NW na szyby.

We wnętrzu dywany odkurzone, plastiki przetarte APC i wysmarowane dressingiem, na skórę poszła odżywka :)

 

qlal.jpg

2hpw.jpg

 

A dzisiaj walczę z czołgiem kupionym jakiś czas temu za zawrotne 350zł

Tutaj już po wstępnym myciu i usuwaniu mchu :D oraz glinkowaniu

tjhz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja może cos dodam ;) 407mka dostała w zeszłym tygodniu nowe oponki, łożyska i tarcze, dzisiaj opłukałem co by nie było, że Polak na obczyźnie brudas :D Na lakier sonax QW, oponki endurance. fotka beznadziejna, ale jest

 

http://imageshack.us/a/img580/3333/4t2z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mycie, QD, dressingi na plastiki i opony, felgi i końcówki tłumika przepolerowane, NW na szyby.

We wnętrzu dywany odkurzone, plastiki przetarte APC i wysmarowane dressingiem, na skórę poszła odżywka :)

 

Obrazek

Obrazek

 

 

:evil::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pod nosem jedną z lepszych ścieżek w okolicy,aż wstyd :song:

 

to wiem, bo trasa rzeczywiście fajna, ale nie ma kiedy :(

Wiadomo jak to jest,ale ogólnie trasa na kozaku,bardzo ją lubię i jadę zawsze jak mam możliwość :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.