Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rickson, podszybie do zrobienia, ale to muszę wymontować z auta, może nawet w tygodniu :P Ogólnie jakiś środek się zważył, potem jakieś zacieki, tiruriru i niczym nie da się tego odratować. To samo dolne czarne listwy.

 

Ale spokojnie, jest czas, będzie dłubanie :D

 

Dziadek nie chce się rozstawać, chociaż na dłuższy postój u mnie dał się teraz przekonać  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Alfina

 

Obrazek

 

niestety lakier to piździriald rysek od niewłaściwego mycia więc po urlopie (sierpień) szykuje się korekta lakieru

 

az rzuca sie to w oczy ;) . Ale super autko i po korekcie albo chociaz cleanerze lakier odzyska blask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj, ojca zabawka czyli AR 147 dostała mycie szamponem R&S BAS i na lakier Sonax BSD, a na oponki Dodo Supernatural Tyre Dressing.

 

9230119037_554e38261a_b.jpg

 

9230115747_9f69c260e5_b.jpg

 

Żony dupowóz dostał również BAS'em od R&S i na oponki Dodo STD, ale na lakierze wylądował Meg's Ultimate Quik Wax. Na plastikach od 3 tygodni siedzi AF Revive i nadal ma się dobrze.

 

9230665240_469b9b133e_b.jpg

 

9230649642_74cc23b66d_b.jpg

 

9227862697_5b3686ddb6_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VuDoo, Arek jak się pracuje na alfofskich lakierach ?? bo czeka mnie odświeżenie MiTo...

 

Za wiele nie miałem okazji pobawić się polerką na tej Alfie akurat, ale generalnie to jest dość miękko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem Grande Punto dzisiaj do ASO Fiata :) Jutro odbiór :D

- Wymiana poduszki silnika.

- Regeneracja Alternatora.

Kumpel ojca tam nadzoruje czy wszystko robią dobrze w Punto i czy go nie myją i czy nie wchodzą w brudnych ciuchach do auta :D bo wiedzą co im się może stać jak ja się o tym dowiem :D jak auto z salonu z ojcem braliśmy to było ino przyklejcie równo listwy boczne bo was Patryk zabije :D

A W środę odgrzybianie i inne takie z klimą jak co roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są oczywiście lepszymi kierowcami, bardziej patrzą na drogę, nie kozaczą, nie trąbią, nie wymuszają, zawsze wpuszczą w korku CHUDSZĄ albo MŁODSZĄ ( :evil: ) itd, a że mają problem z różnymi "lampkami" i "zegarkami", to NIE ICH WINA, bo kto kazał tyle tego tam montować. Cóz, ja dyskusję masakruję wtedy mówiąc że zbieram na GTR-a :evil:

 

Do rzeczy: "zwrócono" mi auto z zasięgiem 5 km, więc wystukane na gotowo Ford Pomoc, paluch tylko na zieloną słuchawkę i korzystając z suchego baku jedziemy....

 

(telefon-youngtimer + drżąca łapa = wybaczcie pierwsze foty)

 

 

Ufffffffff....

 

mssb.jpg

 

pfq2.jpg

 

:kox:

 

sod0.jpg

 

Już na miejscu, syfu z baku na szczęście nie "zassało" :mrgreen:

 

c0rk.jpg

 

Chyba CO znalazło się w baku nie wymaga komentarza ani skanu faktury :evil:

 

Ale jak ktoś bardzo by chciał, to ekhhhhmmmm, no....

 

min8.jpg

 

ygmx.jpg

 

m1y.JPG

 

E.., wiem że zabolało, ale pewnie zrozumiesz.... :dontknow::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Panie... btw. nie ma gorszej stacji w okolicy, niż wołomiński Shell (zbiorniki po starej Rafinerii Gdańskiej). A Ty tam lejesz do Focusa.. dla zabawki? :idea: Przejedź się 2 km dalej i zalej BP Ultimate. ;) Kiedyś rozdawali stacje BP Lego oraz Lego cysterny - za kilka punktów lub parę złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma gorszej stacji w okolicy, niż wołomiński Shell......

 

Być może, ale idąc tym tokiem, to należałoby mieć przydomową rafinerię aby być PEWNYM. Ale Shell, bądź co bądź, potężny koncern by ot tak sobie pozwalał ajentom na "myki i uniki"? .... :dontknow:

Nie mam wiedzy ani doświadczeń w tym temacie, ale szwagier ma kolegę co pracował na Shellu i podobno Powery mają inne prawa niż "normale" - te wiadomo że z najtańszej hurtowni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.