Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie ma reguły panowie. Nie ma więc co pisać że to bezsensu, bo czasami psiknięcie QD po woskowaniu ma jak najbardziej sens. Np. w przypadku Zymoli, przetarcie Field Glaze po woskowaniu pozwala trochę pohamować przesadne pocenie się wosku. Podobnie sprawa wygląda przy zbyt grubo nałożonym wosku, QD pozwala rozprowadzić zbędną nadwyżke wosku.

 

Bezsensownie, jeżli już, jest psikanie mocno chemicznym QD po wosku, z racji tego że zawarte rozpuszczalniki w QD zjedzą nam jeszcze nie zwiazany wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Nie ma reguły panowie. Nie ma więc co pisać że to bezsensu, bo czasami psiknięcie QD po woskowaniu ma jak najbardziej sens. Np. w przypadku Zymoli, przetarcie Field Glaze po woskowaniu pozwala trochę pohamować przesadne pocenie się wosku. Podobnie sprawa wygląda przy zbyt grubo nałożonym wosku, QD pozwala rozprowadzić zbędną nadwyżke wosku.

 

Bezsensownie, jeżli już, jest psikanie mocno chemicznym QD po wosku, z racji tego że zawarte rozpuszczalniki w QD zjedzą nam jeszcze nie zwiazany wosk.

 

:good::good::good::good::good::good::good::good:

 

QD uzylem jakąś godzine po nalozeniu wosku (po jego wgrzaniu na sloneczku). Zabieg ten mial raczej na celu, doczyszczenie lakieru z kurzu ktory zostal po spolerowaniu wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, z tył/tyłu jest welur :D przednie były przetarte jak kupiłem i wywaliłem je. oryginalne welurowe w kolorze wykładziny (beż/beżowa szarość) obszyte od spodu rzepem 340zł :/ znalazłem firme, która mi uszyje bez rzepów, ale w podobnym kolorze za ~130zł. chyba sie skusze, ale najpierw chce zmienić głośniki, a do tego musze wzmacniacz dokupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesol, tak do fabryczneg. głośniki nie jakiś super wypas za milion dolców. hertz 130. dlatego, że radio fabryczne to potrzebuje wzmacniacz :P i uprzedzając- nie będe wymieniał radia. lubie fabryczne radia w autach :P

geno, cukierki żurawinowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, podziwiam cierpliwosc wlascicieli osobowych "renowek" :)

 

A to niby dlaczego ?? :-]:mrgreen:

 

[ Dodano: 1 Lipiec 2013, 20:32 ]

Nie przy swoim. Usługa grzecznościowa ;) 3 kroki menzerny i parę innych środków.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

i finalnie wyszło tak

Obrazek

 

Może byś relację do PSB wrzucił, fajnie się zapowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.