Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczerze to bym się wkurzył na miejscu Gracjana. Auto chuchane i dmuchane, jeżdzone weekendowo a tu taki numer...Nie wiem czy to prawda ale gdzieś obiło mi się o uszy że te siliniki najlepsze pod kątem wytrzymałości nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to bym się wkurzył na miejscu Gracjana. Auto chuchane i dmuchane, jeżdzone weekendowo a tu taki numer...Nie wiem czy to prawda ale gdzieś obiło mi się o uszy że te silniki najlepsze pod kątem wytrzymałości nie są.

 

Bardziej mnie wkurza to że zepsuło się w tym czasie, kiedy chciałem jechać na event niż to że się zepsuło... Moje nerwy nic tu nie zdziałają niestety... A co do samego silnika no to na pewno jest więcej gratów które mogą się zepsuć, 1.9 TDI to nie jest ( nie obrażam właścicieli 1.9 tdi, chodzi mi o prostotę samego silnika ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jakos tak w "krainie Audi" to i ja cos wrzuce. Mial byc zielony Ford RS i jak ogarne foto to wrzuce, tym czasem czarne Audi RS. Bardzo przyjemne 3dni polegajace na dokladnym myciu, glinka ostatnio byla grana w maju, wiec tym razem bez niej sie obeszlo. Lakier jak na czarny jest w niezlym stanie raptem kilka swirli. Ostatnio jakos Swissvax i Polishangel wiec siegnalem po Zymola. Maszynowo HDC i na to Destiny, po 30h na pocenie druga warstwa. Opony to Zymol Tyre Preserve, felgi to Zymol Wheel Coat, szyby Zymol Glas i GTechniq G1 oraz uszczelki Zymol Seal. Milego ogladania.

 

shbk.jpg

 

otj6.jpg

 

jl4k.jpg

 

eec9.jpg

 

20yd.jpg

 

c3a1.jpg

 

vjug.jpg

 

y2yy.jpg

 

xpv4.jpg

 

5fij.jpg

 

4dqk.jpg

 

dweg.jpg

 

c619.jpg

 

hcep.jpg

 

hmm7.jpg

 

orwm.jpg

 

ayke.jpg

 

xzqd.jpg

 

wy4k.jpg

 

6jlm.jpg

 

zggh.jpg

 

w2wm.jpg

 

x0zl.jpg

 

3bw8.jpg

 

5lif.jpg

 

6z03.jpg

 

uatg.jpg

 

z2sd.jpg

 

rdvk.jpg

 

6vbn.jpg

 

dwq1.jpg

 

1kr6.jpg

 

46ld.jpg

 

azr5.jpg

 

ovwl.jpg

 

6uam.jpg

 

87di.jpg

 

dcao.jpg

 

usve.jpg

 

nzwm.jpg

 

m1or.jpg

 

szqs.jpg

 

pmoq.jpg

 

5vkn.jpg

 

oymj.jpg

 

0bir.jpg

 

sujf.jpg

 

t5s6.jpg

 

l3cl.jpg

 

gcpf.jpg

 

2gds.jpg

 

5dtk.jpg

 

czin.jpg

 

mtdt.jpg

 

vuha.jpg

 

txff.jpg

 

19m5.jpg

 

79wb.jpg

 

qk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.