Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A te strzelby to tak specjalnie, czy na liście modów na późniejszy czas?

To jest fabrycznie zamontowany tłumik i Faktycznie wyszło nie najlepiej ale normalnie jest ok. Następnym razem wrzucę fotę z innego ujęcia. Mody będą jak zanabędę za normalniejsze pieniądze zderzaki i :)

 

senz, ja tam widzę omegę :P

 

A co do koła to kusi mnie 18" SportStar ale mam inne wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa :-]

 

Teraz mam 17stki z Bfl sport - podobne do popularnych łopat z wersji executive. Do sportstarów najlepiej będzie wyglądać w pełnym pakiecie. Ostatnio miałem okazję przymierzać steinmetz ST1 ale moje bardziej podobują mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dół z A6 allroada 02r.,

A co daje moc czy wytrzymałość :o

 

Nic nie daje, wszystkie bloki 2.7 to to samo... ale jak juz kupowałem to wolałem kupić z czegoś nowszego no i coś co jeździło z automatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek,

Pojawił się problem z ciśnieniem oleju, nowa pompa, olej nic nie zmieniły więc nie zostało nic innego jak panewki Szybka decyzja... targam silnik i robię mały remont oprócz panewek... Głowice idą na sprawdzenia szczelności, planowanie, sprawdzenie uszczelnień itd, alternator i rozrusznik do regeneracji... kilka gratów do piaskowania, wszystko będzie myte i składane na nowych uszczelkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, a w ogóle to w jakim celu go wyciągnąłeś ? Coś się stało, jakaś usterka ? :o

 

Blok i dwie podpory wału pękły...

 

Gracjan a ty nie lecisz do wrocka ??? nie no składaj i dawaj na imprezę :-]

 

Pewnie że lecę, jutro z samego rana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blok i dwie podpory wału pękły...

 

Coś tam doczytałem na rejsizmie... słabo wyszło, no i zabolało pewnie finansowo :/ , ale gorsze nieszczęścia bywają ;) Niestety, jakbyś kupił nowego i sam dbał od początku, to 500 tys na pełnej kur#ie albo 1 mln na dziadkowo, a tak to loteria i zagadka ile i jak dostał w p.....e :dontknow: Ot, taka moja "teoria"....

Głowa do góry - składaj, "docieraj" i na POM :kox::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwałem (z)more z auta. Dzisiaj udało się ogarnąć dach i poł klapy bagażnika. Jeszcze dużo pracy przede mną żeby niebieska strzała zaczęła dobrze wyglądać. Jak skończe będzie update zeszłorocznej relacji PSB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blok i dwie podpory wału pękły...

 

Coś tam doczytałem na rejsizmie... słabo wyszło, no i zabolało pewnie finansowo :/ , ale gorsze nieszczęścia bywają ;) Niestety, jakbyś kupił nowego i sam dbał od początku, to 500 tys na pełnej kur#ie albo 1 mln na dziadkowo, a tak to loteria i zagadka ile i jak dostał w p.....e :dontknow: Ot, taka moja "teoria"....

Głowa do góry - składaj, "docieraj" i na POM :kox::P

 

Zgadzam się, nie ma teraz co gdybać, czemu to pękło bo nie wiadomo, stało się, trzeba naprawić i tyle ;) Jak na razie składanie idzie dość szybko, jest plan we wtorek odpalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4 - Ty jesteś mechanik/samouk/amator czy coś może wcześniej gdzieś terminowałeś / praktykowałeś? Zazdroszczę wiedzy/umiejętności/sprzętu do wykonania tej pracy. :good: Powodzenia!

 

Jestem po technikum samochodowym, można powiedzieć że samouk bo praktyki w szkole dużo nie dały ;) Poza tym auto to nie statek kosmiczny, nie trzeba mieć profesora żeby coś zrobić, poza tym w dzisiejszych czasach jest taki łatwy dostęp do wszystkich schematów, instrukcji, że wystarczą chęci, podstawowe narzędzia i na prawdę można zrobić dużo samemu a na koniec mieć satysfakcję że zrobiło się coś własnoręcznie ;) "Built not bought" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.