Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Franek, jakieś 6 cm, tylko mam problem, bo mnie odboje z tyłu nie puszczają. Będziemy też kombinować z wahaczami, żeby można je było opuścić na mocowaniach.

 

Na razie do sierpnia musi tak jeździć, zrobię przegląd i jadę z modami :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim foczydle Millers XF Longlife Eco 5w30 zastapil Shella HX7 10w40. Teraz bede moinitorowal czy nie wlaczyl sie apetyt na olej ;)

 

malutki apetyt musi byc, jak turbo odrobinke nie bierze to podobnoe zel ;) u mnie jest niecałe 100ml/10000km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w padle serwis olejowy:

- założyłem nowy filtr Manna,

- zalałem ponownie Motula 6100 synergie+ 10W40,

Korzystając z okazji zdemontowałem chłodnicę oleju i chciałem wymienić na nowy górny oring bo mi popuszcza w zimie.... Niestety dobieranie części po VINie to jedno a rzeczywistość to drugie. Oring nie pasuje i musiałem założyć stary. Chłodniczka doprowadzona do wyglądu podetailingowego :-] i teraz każdy ewentualny przeciek będzie widoczny. Dokręciłem nieco mocniej kapę chłodniczki i możliwe, że to wystaczy. Swoją drogą inżynierowie VAGa popisali się niepospolitą inteligencją montując to wszystko w takim miejscu, że przewody wychodzące z pompy klimatyzacji ograniczają każdy konieczny do wykonania ruch...

I tym oto sposobem ponownie zostałem bohaterem w swoim domu.... yyy wróć... swojego samochodu :kox:

A i jeszcze wyregulowałem, wymienioną dwa miechy temu, sztangę w turbosprężarce... wreszcie to to jakoś jedzie :-] Z dużego niedoładowania zrobiło się minimalne przeładowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, psiknąłem prickbortem na fibrę i przyłożyłem do lepki, W tym czasie byłem plastiki, po jakimś czasie skrobałem skrobaczką, jakby żyletką delikatnie i tak 3 razy. Zeszło bez śladu a później umyłem szybę APC a następnie GC od Megsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.