Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Domel, który model oryginalnego Dremela posiadasz? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem jaki wybrać do sporadycznych prac.

 

Sorki z OT.

 

Dremel 300

 

I powiem szczerze jeszcze nie uzywalem. Lezy zapakowany.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś troszkę odkurzyłem środek i przy okazji troszkę dopieściłem plastiki zewnętrzne i poprawiłem opony. Samochód myty 1-szego maja, więc troszkę przykurzony, ale coś tam się świeci jeszcze :kox:

316wvax.jpg

6q8oj6.jpg

33uxrmd.jpg

4rx1th.jpg

e1dxyd.jpg

34ex46h.jpg

2n0k90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem ręcznie, osuszyłem i nałożyłem Sonax. Wróciłem do domu po MF i wychodzę a tu pada :dontknow: Chwile poczekałem i przestało, więc przetarłem jeszcze felgi Tenzi Rollex, na opony Endurance, a na plastiki Nielsen S-A-S. Przepolerowałem zakończenie wydechu i na tym koniec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się, że niebieski tak szybko padł i po pracy umyłem autko na bezdotyku potem ręcznie 901 i na część detailer od Shiny Garage oraz Sonax.B. Szybki SG Glass. Wrzuciłem też nowy zapaszek SC new car i zaraz go oddałem :thumbdown: Wróciło coronado tylko w żelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, to blacha spod Włocławka :P Mieściuchy mają CW :PbarteKKK03, silnik seria :D Pierdnie dymem tylko przy odpalaniu i przy około 4k obrotów, więc jeszcze na razie tak źle z nim nie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tylko zmycie na bezdotyku kurzu po trasie 400km + Duraglos aquawax + AGBP + Mothers Tyre Shine.

 

W zeszłym tygodniu pierwszy raz w życiu polerka rotacją, własnoręcznie, Scholl S17+, pad twardy i miękki. ;)

Dach 80% reszta około 50% - więc nienajgorzej jak na poczatek ;)

Później sonax netschield, FK1000HP - autko garażowane pod blokiem więc full wet look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 8,5 h zmagań z srajczentem :D , czyli ogarnianie po zimie. Do tej pory myłem tylko na bezdotyku VP Snow Foam Combo natryskiwaną z Marolexa, tak więc jako tako auto wyglądało, ale czyste nie było na pewno. Aż do dziś:

- Mycie wstępne: Oprysk dołów Prick Bortem, potem mieszanka 100 ml VP Snow Foam Combo + 100 ml APC Nielsen Cyclone na 1L ciepłej wody, natryskiwane z Marolexa. Na felgi K2 Felix.

- Mycie zasadnicze: 1 wiadro z płynem do mycia naczyń PUR, aby dojechać resztki wosku.

- Glinkowanie: VP Clay Soft, o dziwo dużo do zbierania nie miała, albo jest tak gówniana, że nic nie zbiera :dontknow:

- Korekta: w kilku miejscach FG400 + FF3000 na małych (8cm) padach Bolla (biała i pomarańczowa), całość VP Achilles Prep na zółtym padzie APP. Pozbyłem się swirlsów, odświeżyłem lakier i o to chodziło.

- Wosk: W5 z Lidla - tak dla testu.

- Pozostałe: Plastiki - Mequiars Gold Class Trim Detailer; Opony - K2 Bold; Szyby - Cler z Biedronki + Niewidzialna Wycieraczka Autoland

 

Focie tylko z efektu końcowego, choć ich jakość jest żenująca, słońca też nie było :zly: . Mimo, że robione normalnym aparatem to wyszły gorzej niż z niejednej komórki :/ Muszę się wybrać w jakieś lepsze miejsce i cyknąć porządniejszą sesję, oczywiście po myciu + QD, bo auto na codzień nie jest garażowane.

 

dsc05508i.jpg

dsc05509x.jpg

dsc05510xk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.