Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzieciowóz domyty, wyglinkowany, potraktowany Matką Boską Krwawiącą vel IronX, Prickbortem, przejchane HDC na maszynie i na koniec Glasur, po drodze plastiki AF Revive, koła były ogarnięte wcześniej więc tylko poszło na opony kombo Megs endurance i Scholl Blue, środek narazie oganięty w stopniu "ujdzie" :D

 

20130501165648.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam. 8h spędzone przy aucie sąsiada... co ciekawsze fotki niżej ;) Przydałoby się jeszcze ze 4h posiedzieć ale auto musi być do jutra suche :)

 

Użyte środki:

Tersus MC990

Prochem Power Burst 789

Tersus EX980P

Tersus SR201

+ prywatne mixy

 

 

DSC_0034_zps00d6f6e9.jpg

DSC_0040_zps6cd9f2e4.jpg

DSC_0039_zpsb230dc10.jpg

DSC_0047-Kopia_zps2099748f.jpg

DSC_0082-Kopia_zps99349a7a.jpg

 

Ps. żeby nie by - zdjęcia robione w trakcie pracy a nie po zakończeniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam dzisiaj olej Millersa, filtr Manna, jade do znajomego zrobic oswietlenie wnetrza bo calkiem przyp[adkiem podczas moich zabaw wysiadlo podswietlenie kabiny, przy okazji podskocze zrobic geometrie albo zamiast tego dowiedziec sie co mam do wymiany w zawieszce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lex malowany mial przod, zaluje ze nie zrobilem zdjecia hologramow jakie zrobil lakiernik. Za zadanie mialem pozbyc sie ich i na szybko liznac jakims cleanerem, bo auto pojechalo we wtrek na zlot do.Austrii. Uzylem IP2000 na pp i 205 na ff na pomalowane elementy a na reszte 205 i cleaner od lusso. Samochod jest na raceism.pl z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Niby niecałe dwie godzinki zleciały, a udało się jeszcze projekt na inwalidizm zrobić :mrgreen: Paweł, Artresan chyba się przyda :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Koło, gleba, spas, jak na piczy kłak, jak suka przy panu, wszystko co najgorsze, wszystko złe :

 

IMG_3629.jpg

 

 

IMG_3641.jpg

 

 

Nie chce mi się opisywać, w skrócie papier, gompki, polering. Ale przecież trudno skupić się na robocie, jak się ma mokre majciochy :-]:-]:-]

 

trzeba było papiórować po całości reflektora, bo na zdjęciu widać mocno linię konca pierwotnego klaru na tej lampie ;)

Możliwe, że będzie to własnie na tym momencie się matowić znowy lub będzie to punkt rozwarstwiania kolejnych częsci klaru na całej lampie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.