Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Troszkę pobawiłem się aluskami, wczoraj nałożyłem dressing na nowe przednie gumy i jeszcze wcześniej podziałałem przy plastikach zewnętrznych. Nie ma efektu WOW, bo mi się troszkę pudło przykurzyło :D Ale wydaje mi się, że wygląda całkiem sympatycznie :-]

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 25 Kwiecień 2013, 15:15 ]

Fotki proszę wrzucać w max 800x600.

 

2hey0bl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, że większość kierowców nie umie sobie poradzić z nadsterownością i dlatego sugeruje im się lepsze gumy na tylną oś.

 

Ja się uczyłem jeździć na Maluchu, BMW E21 i E30 więc zawsze zakładam lepsze gumy na przód (lepsze hamowanie) a nadsterowność mi nie jest obca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowe przednie gumy

gdzieś słyszałem że ponoć nowe gumy zakłada się na tył :o

To jest bełkot firm oponiarskich,przód zawsze ma więcej roboty,to i szybciej się zużywa i co Ci,że nie wpadniesz w nadsterowność,jak podsterownością pójdziesz na drugi pas,lub zatrzymasz się u kogoś w bagażniku ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR,

Miałem dokładnie taką samą tapicerkę u siebie w IV, wersja Generation. Według mnie jedno z ładniejszych wnętrz jakie było w IV. ;) Ogólnie, mimo że już sprzedałem IV, V i szukam VI, to i tak twierdzę że IV to najładniejszy golf w historii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTI w wersji 25 Anniversary daje radę. A jeżeli chodzi o R32 to najlepsza R jaka wyszła, V mi nie leży, przód miała jak Jetta była za mało drapieżna, GTI się lepiej prezentuje, aktualnie poszukuję VI R:-] Chyba że się trafi ładna IV R32 to może + Turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., ręka się trzęsła przy wycinaniu? :D:D:-]

 

Na początku jak się starałem to sknociłem na samym końcu później mówię ch*j najwyżej się drugą folie zamówi ale udało się to ładnie wyciąć jedynie dostało się kilka paprochów pod folie bo użyłem nowej fibry do umycia szyby :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli następcę Omegi ;)

 

chyba Vectry :o

Omega nie miała prostolinijnego następcy. Pozycjonowany podobnie był signum.

Insignia jest nastęcą Vectry.

 

Ale Gruby oczywiście robi sobie jaja z tej insignii, równie dobrze mógł napisać, ze kończy kadeta lub nexie :D To było ironicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.