Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wczoraj ogarnąłem żwirownie w środku.

dzisiaj pierwszy raz umyłem ręcznie od października, skasowałem hologramy po ASO, i miałem swój pierwszy raz z sonaxem :kox:

do pozimowego ogarnięcia jeszcze nadkola, ale to dopiero za jakiś czas niestety :(

 

Szampon: Angelwax Superior Automotive Shampoo (świetnie pachnie bananami)

Felgi: Bilberry

Plastiki: Autoglym BumperCare

Uszczelki: Autoland

Zabezpieczenie: Sonax BSD

img4441r.jpg

img4444w.jpg

img4451e.jpg

 

a tutaj efekt po zbyt obfitym pryśnięciu sonaxa i mokrej już fibrze. wróciłem i poprawiłem :D

 

img4453ar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela w Santa Fe :P

 

Z zewnątrz tylko umyty z jednym wiaderkiem, lakier mocno zniszczony i kilogramy smoły. Priorytetem dla właściciela było wnętrze. Zdjęć "PO" ani w trakcie nie posiadam :/ Chyba dobrze wyszło, bo dostałem esemesa, że zadowolony.

 

1005264p.jpg

 

1005268z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jedzie to jakoś? :evil:

 

Zakręty, hamowanie- super. Z fotela nie chce się wysiadać (chociaż jeszcze trzeba go trochę przestawić bo leży), dźwięk bardzo przyjemny.

Czy jedzie? Okaże się w piątek. Na razie powiedzieli 'pojeździć, niech się ułoży, spisać na kartce co trzeba poprawić, hamownia zarezerwowana, teraz jest wgrany inny program'. Wydaje mi się, że jest w trybie awaryjnym, bo jedzie gorzej niż z poprzednim motorem- wcześnie z Tfelkiem szliśmy równo, teraz mi odjeżdżał. Ale spokojnie 8-)

 

 

Tylko nie ma spasu i koza :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalna wymiana tulei na wahaczach w tatowym piździku :mrgreen:

Obrazek

 

Pozwól że uścisnę ci prawicę :D Przerabiałem to samo jakieś 4 lata temu nie zapomnę jakie sceny dantejskie się odgrywały podczas wymiany :zly: ,połamałem imadło ale 2 wahacze ogarnąłem. Cylinderki i przewody miedziane udało się odkręcić czy wymiana była grana? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę nadeszła pora na zmianę opon na letnie i od razu umycie nadkoli i samochodu. Nie mam zdjęć z pracy bo czas gonił ale efekt końcowy jest :)

Auto zostało spryskane pianą VP SNF, potem umyte szamponem DG 901, wytarte do sucha ręcznikiem Fluffy i przetarty QD od DG 921. Szyby umyte IPA i Meguiar's Glass Cleaner. Nadkola umyte pianą VP SNF + tenzi truck + APC i zabezpieczone Perlem

Felgi i koła były zabezpieczone już wcześniej :mrgreen:

dsc3235x.jpg

dsc3251w.jpg

dsc3250a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł i u mnie czas na letnie kapcie umyte i nasmarowane hi tempem na oponki poszedł żelik Sonax przy okazji ogarnięte nadkola i odświeżone bębenki z tyłu.

Za dużo roboty nie było z felami

 

Za tydzień czeka mnie ręczna korekta foki za pomocą UC zobaczymy co wyjdzie :D

59442aae4de4c_Zdjcie0171.jpg.d13367904f8cc5ec72cc35ebb8c07410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., jeden przewód dało się odkręcić, a drugi został ucięty przy samej dupie :kox: Tata znalazł przewód od poldka, ale okazało się, że inny gwint i zaklepał kikut co wystaje i jeden dzień przemęczy się tylko z heblami na przodzie :kox: No i rozwiązałem zagadkę gleby na jednym kole. Jeden zwój springa poszedł :mrgreen: W zeszłym roku pękła z drugiej mańki :evil:

Ja dziś u siebie próbowałem poprawić nadkole po "fachowcach", ale dokręcili tak śrubę, że ręcznie nie odkręcę. Skończyło się na czyszczeniu wnętrza, uszczelek i próbie doczyszczenia lotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie troche klasyka.

Prewash: Iron-X Snow Soap + APC + AF Iron Out + Prickbort; potem glinkowanie DJ Gentle Grey; Mycie właściwe: AF Lather; Plastiki zewnętrzne 303 Areospace; Cleaner: HDC; Wosk: Zymol Carbon; Szybki Megs Glass cleaner. Na opony AF Satin.

 

Niestety nie starczyło czasu na zabezpieczenie kół (miał wlecieć DLUX), więc tylko psiknięte Reloadem, żeby usunąć waterspoty po myciu.

Nadkola też tylko ogarnięte z grubsza.

 

Wyfc618h.jpg

jKC5q3nh.jpg

7QX5L6Jh.jpg

P93Hwk6h.jpg

aNojJdnh.jpg

 

Zdjęcia robione oczywiście telefonem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.