Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

blaszczu, Pięęęknie to wygląda :good::-]

mozgli kontynuowac ten styl otwierania w niektórych modelach

 

Ale moja dziura tez nie jest zła ;)

 

No fakt, że w niektórych ciekawszych modelach tego brakuje. Jest trochę aut z panoramami ale niestety w większości nie otwierane :thumbdown: Teraz trzeba będzie zrobić hop na podest jakiś i NW jakąś nałożyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, Pięęęknie to wygląda :good::-]

mozgli kontynuowac ten styl otwierania w niektórych modelach

 

Ale moja dziura tez nie jest zła ;)

 

No fakt, że w niektórych ciekawszych modelach tego brakuje. Jest trochę aut z panoramami ale niestety w większości nie otwierane :thumbdown: Teraz trzeba będzie zrobić hop na podest jakiś i NW jakąś nałożyć :kox:

Nieotwierane panoramy to, bezsensowne szklarnie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Piana

2. Prickbort

3. APC w zakamarkach i wnękach

4. Płukanie

5. Mycie

6. Glinka

7. Mycie

8. Cherry Glaze

9. Ovatrol

 

Na jutro zostały szyby i wnętrze.

 

+ Ovatrol - wygląda rewelacyjnie, czerń jest czarna, ale nakładanie jest męczące i chyba jutro trzeba będzie zrobić gdzieniegdzie poprawki.

 

- Cherry Glaze - spodziewałem się większego krycia, ale może na maszynie byłoby lepiej. W każdym razie Achilles Prep krył więcej na maszynie. Natomiast nakładanie banalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przetestowałem najazdy pod samochód, myjąc podwozie, fajna sprawa :good: Przy okazji odkryłem, że końcowy tłumik dokonuje żywota(pod rdzą na rurze przy łączniku parę dziur). Dobrze, że zestaw potrzebny na wymianę już czekał od pół roku, kupiony w promocji :) Po paru przekleństwach udało się dokonać wymiany ;) Jaka cisza 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione, jakoś zabrakło mi czasu na pożyczanie spawarki, szukanie rur, docinanie, poszedłem na skróty ;) Kupiłem takie 3a32d2c2.jpg, naprawdę solidne

Firma Kar-stal, właśnie nie wiem czemu linki nie działają :dontknow:

http://allegro.pl/podjazd-najazd-podjaz ... 24010.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.