Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Panowie i Panie. Pierwszy raz "chwalę" się swoją robotą na forum także liczę na komentarze pozytywne jak i te negatywne (przynajmniej będę wiedział co poprawić). Chcę również podziękować koledze Bio który wykonał sesję (widać na jednym ze zdj. jego BMW) jak i za to, że miał do mnie cierpliwość jak zaczynałem moją zabawę z detalingiem (a dokładnie z valetingiem bo maszynowej korekty nie przeprowadzałem JESZCZE :) ).

Efekt finalny pracy rozłożonej na kilka dni przedstawia się następująco:

 

KOŁA:

 

-tenizi prix

-SHINY GARAGE ORANGE TAR AND GLUE REMOVER

-Glinka VALETpro YELLOW CLAY BAR

-MEGUIARS ULTIMATE COMPOUND na żółtym "słoneczku"

-APC NIELSEN CYCLONE

-FINISH KARE 1000P HI TEMP PASTE WAX

-VALETPRO TRADITIONAL TYRE DRESSING (na zdjęciu widać "trochę" na bogato ale musicie mi wierzyć, że przetarłem to fibrą :) )

 

nie używałem IPY ponieważ jej nie miałem ale myślę że roztwór APC dało radę :)

 

Lakier:

 

-tenizi prix

-SHINY GARAGE ORANGE TAR AND GLUE REMOVER

-Glinka VALETpro YELLOW CLAY BAR

-MEGUIARS ULTIMATE COMPOUND na MONSTER SHINE APLIKATOR TRI COLOR (celem było "odświeżenie" lakieru, masa swirli pozostała ale z racji braku garażu i większych funduszy nie będę póki co robił korekty)

-APC NIELSEN CYCLONE(oczywiście w ruch poszły pędzelki); SHINY GARAGE CAR WASH

-AUTOBRITE CHERRY GLAZE AIO (super środek wg. mnie) przy pomocy słoneczka

 

a na drugi dzień co by pozwolić związać się Cherremu z lekierem:

 

-MEGUIARS GOLD CLASS CAR WASH również rozpyliłem na koła i wypędzelkowałem (nawet załapałem się przy tym na zdjęciu :P )

-Collinite 476 - klasyka :)

-szyby: SHINY GARAGE GLASS CLEANER; RAIN-X RAIN REPELLENT (przed nim szyby potraktowane glinką i APC)

-uszczelki: 1Z EINSZETT GUMMI PFLEGE

-dokłdki i kratki w zderzaku: VALETPRO TRADITIONAL TYRE DRESSING (nie mam nic innego więc musi wystarczyć narazie chociaż Cherry też daje w miarę radę na plastku)

 

w środku:

-szyby Glass cleanerem

-lekki roztówr APC Nielsena

-SHINY GARAGE APPLE PLASTIC DRESSING

 

a teraz zapraszam do oglądania skromnej relacji już w letim obuwiu :)

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

i mniej więcej stan lakieru

 

Obrazek

 

dziękuję za lekturę i pozdraWViam :)

 

 

OO widać nawet moje padło !

 

Uc wyszlo bardzo fajnie, nawet lepiej niż mi. Wiadomo coś zostało ale w połączniu z glazem zrobiło się naprawdę ciekawie. :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie to wygląda
OO widać nawet moje padło !

 

Uc wyszlo bardzo fajnie, nawet lepiej niż mi. Wiadomo coś zostało ale w połączniu z glazem zrobiło się naprawdę ciekawie.

 

dzięki Panowie za miłe słowa :) następnym razem postaram się zrobić więcej fotografii :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, w dobrym :good: chyba dlatego że mniej trzesczy chociaż wcześniej bardzo nie trzeszczało...

 

Mam takie same odczucia po założeniu u siebie tylnej, przednią miałem seryjnie ;) Generalnei polecam, bo to bardzo przydatny mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już zrobiło się 15*c to i ja się zabrałem za swojego parcha :-] Felgi oczyszczone kwasem->tenzi prix->prickbort->Fk1000p x2, na oponkach satin. Autko umyte DG #901, wyglinkowane, polane prixem i pricbortem, następnie SRP+ Fk1000p ;) Kurde, trzeba szybko się wziąć za korektę bo tak nie może być :?

 

5d1fde800b70e199m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.