Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś a wczoraj...

 

połamałem kierunkowskaz pasażera ;<

 

No ale wpadło sprężynki na przód, lampy Boscha z soczewką, ramki w ori klimacie ;)

 

Przy okazji pod domem pan przerysował mi lusterko, ale jako że widziałem wszystko przez okno dostałem 150 zł do ręki i oświadczenie w razie w.

 

dsc0359me.jpg

 

Przed :

dsc0356h.jpg

 

Po :

 

dsc0358uk.jpg

 

dsc0355b.jpg

 

Ehh, już nie mogę się doczekać :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wydech końcowy wymieniony - od razu ciszej :roll:

Korzystając z ładnej pogody odwiedziłem również myjnie, a później nałożyłem NW - myślę, że w najbliższym czasie będzie miała okazję wykazać się w deszczu, o ile prognozy nie kłamią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z ładnej pogody i dodatniej temperatury umyłem szyby od środka plynem od CG i przetarłem plastiki we wnętrzu.

 

Przy okazji wpadł gadzet znany z grupy VAG, Volvo czy Saaba, czyli uchwyt na bilet parkingowy/przepustkę firmową:

 

29usp6s.jpg

 

I od razu wlepka forumowa na tylną szybę:

 

2j68dmp.jpg

 

Foto kiepskie, bo już ciemno było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wkłady w lusterkach, znowu zaczęły grzać :) W starych po niemałych trudach udało się zmienić folie grzewcze, będą na wymianę ;) Tylko Anglicy potrafili wymyślić,że lusterka grzeją po przekręceniu kluczyka, bez względu na warunki pogodowe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Anglicy potrafili wymyślić,że lusterka grzeją po przekręceniu kluczyka, bez względu na warunki pogodowe

 

U nich albo przed chwilą padało albo właśnie pada albo zaraz będzie padać. A najczęściej 3 opcje na raz. Więc oszaleli by gdyby musieli co chwila włączać odparowywanie luster :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich albo przed chwilą padało albo właśnie pada albo zaraz będzie padać. A najczęściej 3 opcje na raz. Więc oszaleli by gdyby musieli co chwila włączać odparowywanie luster :D

Też prawda :D Tylko przez to muszę częściej grzebać w lusterkach :/ A przy kilkudniowej, słonecznej i bezdeszczowej pogodzie to już normalnie fanaberia, że lusterka grzeją jak w najsroższe mrozy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Anglicy potrafili wymyślić,że lusterka grzeją po przekręceniu kluczyka, bez względu na warunki pogodowe :o

Nie przesadzaj, w Mercedesie czy Audi też grzeją po przekręceniu kluczyka.

Ale tylko w Mercedesie one praktycznie nigdy się nie psują. A wszystko zasługa jednego prostego rozwiązania, które nazywa się termostat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalu polerowania ciąg dalszy. Tym razem mój wół roboczy. Jemu też się należy ładny lakierek bo sam na siebie zarabia ;)

Oczywiscie nie była to pełna korekta tylko one step na szybkości menzerna 2500

 

 

20130411172425.jpg

 

20130411172314.jpg

 

20130411172258.jpg

 

20130411164746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90 jak będzie gleba to i chlapacze można by usunąć...

 

Felga to Toora jakaś?

 

Zanim założyłem felgi juz miałem dylemat z chlapaczami- przy takim ET felgi mocniej wyszły na zewnątrz od serii więc bez chlapaczy będę miał momentalnie wypiaskowany zderzak i przedni błotnik razem z drzwiami. Jeśli ściągne chlapacze to zostaje zabawa z folią- bo bez żadnego zabezpieczenia to od razu zniszczę lakier :/ mam jeszcze czas do namysłów. W planach mam Eibach'a bo taka kozą to śmiesznie jeździć :)

 

[ Dodano: 11 Kwiecień 2013, 23:05 ]

a Felgi to BORBET'y XL :)

 

[ Dodano: 11 Kwiecień 2013, 23:06 ]

tutaj widać różnicę w ET między "zimowym" przodem a tyłem :)

20130411555i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.