Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BMW umyte na bezdotyku. Ostatnie mycie przed wiosenną pielęgnacją kosmetyki czekają a część jeszcze w drodze. Odszczurzyłem letnie koła z Seata żony( i tak pewnie nie zauważy). Pogadałem z kolegą TomekWro i następne graty niebawem zagoszczą w "arsenale" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4 +90% w poprzednim jeździdełku wytrzymywały mi około 12-14 miesięcy z reguły padały parami, góra w odstępie 3 tygodniowym. Jednak przy cenie ok 25-30zł za kpl, wynik rewelacyjny, jakość oświetlenia także. Teraz mam w soczewkach H1 i na razie testuje od grudnia. Od kilku lat polecam, za wygląd również.

 

 

Dokładnie o tych. Są teraz jeszcze +120%, ale w innym wątku ktoś pisał że świecą tak samo. Na stronie tungsrama w karatach produktowych każda z nich i tak ma 1550lm i nic więcej, czyli zgodnie z normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pięknie umyłem :-], a dzisiaj kilka razy musiałem już odśnieżać :kox:, ale po czystym aucie i w całości wysonaxowanym jakoś całą robotę robi się lżej. Fizycznie i w duchu :song:

 

I tak było miło popatrzeć jak kropelki uciekały z lakieru :) Wczoraj kpl z glinkowaniem i podwójnym woskowaniem, dziś zima :)

 

Obrazek

 

 

Fotka :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlacK, Pierwsze wozidło bez xenoników więc wziąłem co mi pan w sklepie polecił :dontknow: Jak na moje świecą super, bo wczesniej miałem żółtą poświatę metr przed autem a teraz wyraźnie oświetlają białym światłem, a martwiłem się, że będą niebieskie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego także odebrałem z jakimś zestawem typu włoski-cpn-mix, jedna świeciła w punkt, druga jakaś plama plus fatalne ustawienia. Włoskie aso tak wyregulowało lampy, że świeciło pod nogi :) Dopiero po ich lekkim podniesieniu i ustawieniu na przyrządzie plus wymiana h1 na tungsramy +90% da się jeździć. Mimo wszystko soczewki zabierają trochę światła i szału nie ma. Gdyby nie przepisy, chętnie wsadziłbym tam hidy...

 

dzinkins - na dworze była śnieżyca wielkanocna, to chociaż dla potomności pstryknąłem w garażu dowód wielogodzinnego szorowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Brałbym firmowe żarniki 4300K, nie zestaw z allegro za 100zł. Niestety kombinacje aby założyć spryski ciśnieniowe oraz poziomowanie skutecznie powstrzymują mnie przed zakupem. Na upartego można kupić z rozbitka ori lampy za jakieś 1500zł kpl, ale to zawsze 1500 plus znów spryski i poziomowanie. Na zabranie dowodu za hidy nie piszę się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj umyłem, zdekontaminowałem i wyglinkowałem dokładnie pacjenta na jutrzejszą korektę. Stał przez ponad 6 mcy zmatowiony u mechanika i tyle syfu nałapał, że głowa mała. Ironx, prickbort i glinka miała b dużo roboty. Jutro będzie próba nowego Flexa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to za awaria ze az 6 miechów stał :o ?

Nie to nie chodzi o pusty porftel. Auto traci moc i przez 6 mcy mechanik nie potrafił go naprawić. Podmieniał wszystkie możliwe czujniki, komputer, rozrząd i praktycznie wszystko co się dało, a problem nadal pozostał. Gość pracował w autoryzowanym serwisie tej marki i miał możliwości i dostęp do części. Z tego co mi kolega mówił prawdopodobnie będzie go chciał sprzedać jako uszkodzony za cene sporo niższa niż rynkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Almera 2.0D. Tzn trochę jeździ, ale powyżej 3 przestaje jechać. No szkoda, tym bardziej, że przed awarią był swieżo wymalowany, stąd te zmatowania. Kumpel jest lakiernikiem i dał do naprawy bo myślał, że szybko się z tym uporają a tu zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od wypłukania zbiornika - ostatnio miałem taki przypadek w Peugeocie 406 HDi - masakra była w zbiorniku do smoka sam szlam - przy okazji poszła pompa wysokiego ciśnienia i objawy dokładnie takie same - powyżej 3000 spadek mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.