Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety nie moje, ale furka całkiem fajna.

1. Prewash MagicFoam+APC Bilt Hamber

2. Duraglos 901

3. AF Finale

4. VP Dionizus Trim Glitz

5. VP Traditional Tyre Dressing

6. Mequiars Glass Concentrate

 

Samochód ma na sobie masę asfaltu i innych zanieczyszczeń, troszkę płytkich rys. W pełnym słońcu dość mocne hologramy zrobione w salonie Porsche. Prawdopodobnie w najbliższym czasie poznęcam się nad nim :ad:

 

dsc0112ql.jpg

dsc0115h.jpg

dsc0117sf.jpg

dsc0114mp.jpg:-]

 

Sorry za jakość zdjęć, robione klapkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z dnia wolnego... Pojechalem do pracy :-D ojciec mi brzeczal juz z tydzien zebym odszczurzyl jego astre, wiec dla swietego spokoju dzisiaj to zrobilem :-) auto brudne jak nieboskie stworzenie wiec srodki tez odpowiednie, standardowo prewash mooocna piana, potem mycie szampon z dodatkiem apc, pozniej suszenie i lakier przetarty na szybko ipa i na to megs 16. Wnetrze odkurzone, zlane apc, pozniej na plastiki sonus, plastiki zewnetrzne vp dionisus, opony megs hotshine i jakos to wyglada. Astra wymaga korekty wetsandingiem :-D wiec nie wiem czy sie doczeka, na wiosne musze jeszcze wnetrze uprac. Pare fotek po

wp001772.th.jpgwp001771u.th.jpgwp001773.th.jpgwp001774.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.