Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Dziś przegląd samochodu wraz z wymianą opon na letnie - mimo śniegu na podjeździe i lokalnej drodze ;) Nawet doradca serwisowy pytał czy jestem absolutnie pewien tej wymiany :D

 

Na przegląd przyjechałem czystym autem a na koniec przeglądu dopiero dostałem papiery do podpisania, w tym protokół przyjęcia auta gdzie była zaznaczona pozycja - brudny :zly:

 

Ubzdurali sobie, że przegląd powłoki lakierniczej jest razem z myciem, bo głupio skasować 48zł za samo obejrzenia auta i mimo prośby, żeby nie myć - umyli. Na szczęście raczej tylko zmoczyli myjka ciśnieniową i nie wycierali auta jakimiś przypadkowymi szmatami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, dla niektórych zima to po prostu zima i zimowy setup charakteryzuje sie po prostu zwykłymi stalówkami :P sam miałem do niedawna takie przekonanie ;)

 

tak to jest jak się na dębicy jeździ i krytykuje innych :D

dębica frigo dla jakiegoś miejskiego autka i stylu jazdy jest super ;)

 

a u mnie w aucie:

założyłem letnie i wymieniłem wszystkie żarówki w tylnych lampach, bo w jednej już jakiś czas temu stop sie przepalił. do kierunków z tyłu wleciały silver vision :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Taki szczegół, że Kelly ma 100 lat tradycji i jest częścią Goodyear. O Dębicy powiesz to samo ? :)

 

Dębica też ma prawie 100 lat tradycji i też jest częścią koncernu Goodyear ;)

Ale nie jest Amierykańska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W zakładach Dębicy z Polski została tylko tania siła robocza i nazwa. Reszta to już GY. Więcej tam się produkuje GY, Dunlopa,Fuldy, Savy itd niż samej "Dębicy" ale zdaje się, że temat o oponach mamy gdzieś indziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackill, Ja to wiem. Według mnie lepsza nowa Dębica niż 5 letnie Toyo czy inna marka premium. :)

+1

 

Jeśli ktoś lata około 2paczek to może i lepsze nowe innej marki ale od lat jeżdżę na nowych dębicach i nie mam co narzekać.

Będzie zaraz 3sezon jak latam na dębicach letnich i nic się z nimi nie dzieje - nie szumią jakoś strasznie a tym bardziej w mieście gdzie jeździ się wolniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.