Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, na wymianę opon będę jechał do zaprzyjaźnionego wulkanizatora i liczę na to, że postara się to, żeby felg nie zabrudzić ;) Od tego sezonu na felgach będą już na stałe opony letnie, więc w następnym roku nie będzie tego dylematu. Po lecie będzie czyszczenie, po zimie wyważenie, przed założeniem proces smalcowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj, nie będę stał nad człowiekiem i pilnował go, żeby mi przypadkiem tym smarowidłem felgi zbyt mocno nie popieścił.

 

O nadkolach to wspomniales Ty i to nie ma nic wspolnego z bezpieczenstwem jak w przypadku opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, widzę że dbasz o gwint to podpowiem Ci że gwint przez zimę powinien być przechowywanny w pozycji stojacej po lezakowaniu gwinty potrafią skrzypiec mowa tu o uzywanym zawiasie. Warto o tym pamiętać :good:

 

krd, jak xenon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Węszę niezły popłoch na lewym pasie S8.... :song::kox:

 

Spokojnie, sprzedawca uprzedzal, ze zadnych dodatkowych koni z tego nie bedzie :dontknow:

Wiec moje miejsce jest nadal na prawym :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie widzę, skutek będzie dokładnie odwrotny bo ten kondom hermetyczny nie jest i nie ma siły, żeby syf się tam nie dostał prędzej czy później. Wilgoć będzie się kisiła, przy każdym myciu czy deszczu będzie nowa porcja wody, która prędzej tam wpadnie niż wypadnie :thumbdown:

Swoją drogą naprawdę ładnie wykonany ten gwincik i poniekąd rozumiem, że chcesz mu ulżyć, ale chyba nie tędy droga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.