Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a dziś był tylko szybki bezdotyk ;)

brudna fura krd przed "odszczurzaniem" to przy mojej jak samochód świeżo z salonu :lol:

niestety ostatnimi czasy nie było czasu na spuszczanie sie nad autem, wiec tona błota się na nim uzbierała :|

 

Ale zestaw po tytułem FK Hi-Temp, Sonax QD, The Fresh i myjka BP 'robio' robotę :-]:evil::evil::evil: się inni w kolejce patrzyli i pytali co ja mam na aucie, że tak wszystko spitala :evil: . A ja dumnie, oblatując dach mówię: Sonax :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol:

 

To odpowiadzieli, że w takim razie muszą odwiedzić markiet :D:kox:

 

Niestety z racji szybkiej spontan akcji z tym myciem oraz mega kolejki :kox: nie zdążyłem powiedzieć, że to nie jest zwykły Sonax :/:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi gdzie serwisujesz?bo wydaje mi się że widziałem ją w Olek Motocykle,u Mefista... :o

Oddałem do AP MOTO w Katowicach zobaczymy podobno są :good: a i ceny dobre.

Synchro i czyszczenie 250zl zawory 350zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu furmanka umyta piana Magifoam Yellow, szampon nowe Glissante, na lakier jak co mycie QD Sonax a na szyby wersja testowa The Fresh

 

takie tam :

 

Obrazek

 

:)

 

Nie za dobrą nore tam macie???;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łobrotomierz żyje

 

Panie, coś nie tak z tym przebiegiem... :o To jeszcze jeździ? Pewnie nowy silnik, bo turbina już chyba 10-ta, a i zapewne silnik zasyfiony po tych "Castrol-ach" :mrgreen:.

 

Niby drobiazg, ale cieszy (prawie) jak

 

A i nowego azjatyckiego języka się trochę człowiek nauczy... ;).

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jeździ?

 

No właśnie - zagadka :o:lol: Tylko cyka, po JetClean sunie tak, że chyba pie@#%$lne sobie jakąś naklejkę :kox: Jutro jadę boleśnie strolować ASO Citroen - lista spineczek, plasticzków, gumeczek i śrubek na dwie kartki. Będzie dym - najmłodsi "doradcy" i "mistrzowie" pewnie nie skojarzą że był taki model :evil::lol:

 

Jeszcze tylko upoloję dwa ficzery na szrocie (cena ASO "sajens-fikszyn") i można zaczynać klecić relację :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.