Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja dziś pozbyłem się Mondka. Smutno trochę... :(

 

Mam to samo przy każdym samochodzie który sprzedaję. Za bardzo się przywiązuje człowiek do aut, dba jak może i jak sprzedaje to z żalem.

 

Żeby OT nie było, Hanka dziś bezdotyk odwiedziła bo brudna jak prosie była. W końcu + temperatury się zaczynają, będzie można porządnie umyć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko sprzedałeś.. jak za dobrą cenę to gratulacje.. dobre auta szybko się sprzedają..

 

Było lekko uszkodzone. Wzięte za cenę którą podałem bez negocjacji. Przyjechali po niego Mondeo Maniacy - to będzie ich szóste Mondeo Mk2 ;)

 

Mam nadzieję, że smutek nie będzie trwał długo bo następca upatrzony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie są czasem 5V?

Np w VW 2.0 tdi masz 7 volt. Może i są też 5v nie wiem. Standardowo są 12V, ale teraz sobie zaczęli wymyślać inne napięcia :|

 

Wtedy, gdy będziesz sprawdzać świece przez kable z akumulatora to pewnie się zepsują :D Może kolejny wymysł księgowych :) Poza tym to świece można sprawdzić też miernikiem :) tylko że się nie zagrzeje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy, gdy będziesz sprawdzać świece przez kable z akumulatora to pewnie się zepsują :D Może kolejny wymysł księgowych :) Poza tym to świece można sprawdzić też miernikiem :) tylko że się nie zagrzeje ;)

Pewnie nie wymysł księgowych, ale przy tej samej mocy przepływa wyższy prąd przy niższym napięciu, a stąd wyzsza sprawnośc cieplna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapomniałem kiedy kładziony, ale Carbon :mrgreen: Dokładnie zdaje się, że koniec września. Nie myty od tamtego czasu ręcznie. Ostatnio płukany na bezdotyku w 23.12 :-] ( tylko bezdotykowo, zero rękawicy ). Pewnie by odżył, jakbym tak z wiadrami się rozłożył, aleee :-]

 

Na dachu i lotce jak widać :-]

 

IMG_2680.jpg

 

IMG_2681.jpg

 

Czarne znaczki nie wytrzymały próby sól-zima-roztopy-ciśnienie :

 

IMG_2682.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.