Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zdjcie029t.jpg

 

Wymienione:

- rozrząd

- pompa wody

- pasek wielorowkowy, miał byc w razie draki nowy napinacz ale stary okazał się dobry

- zalany świeżym G12

 

Mam wrażenie, że po wymianie coś grzechocze w okolicy rozrządu :o Teraz nie wiem czy tak było, bo wcześniej się nie wsłuchiwałem, albo coś jest nie teges :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zima odpuściła na chwilę (+1 st C), byłem wieczorem na bezdotyku ze swoim sprzętem: :evil: - zdjęcia robione mikrofibrą :kox:

img20130109191703.jpg

 

img20130109191648.jpg

 

Godzina zabawy, mycie karoserii na 2 wiadra oraz felg - musiałem sprawdzić nowo zakupiony Rim Cleaner + od 4 nano :D .Potem podjazd pod garaż, szybkie spłukanie wodą przed wjazdem...

Następnie już w ciepłym garażu, ( +16 st C :evil:), wycieranie, potem poszła nowa warstwa DG #111 poprzedzona # 601 :evil:

 

"Lagunia" znowu odzyskała blask - ten widok w środku zimy: BEZCENNY :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle to wygląda :good:

Zdjęcie zrobione przed samym spłukaniem, czyli ok 15 po nałożeniu piany. Po nałożeniu wygląda jeszcze lepiej. :good: Przy tych temperaturach w ogóle nie miała ochoty spływać z auta :evil: Dodatkowo jest to również zasługa samej piany, MagiFoam z rozcieńczeniu ok 70 ml/1500ml ciepłej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak , piękna piana :good:

 

 

Dzisiaj:

Doszła paka m.in z aktywną pianą od VP,

A że za oknem mocny deszcz...

 

 

...to trzeba było spróbować :-]:ad:

 

 

To tak,

na bezdotyku:

- oprysk snow foam combo z ogrodowego opryskiwacza

(trzeba go przerobić)

- 2 wiadra z ciepłą wodą + w jednym szampon od SG Orange + rękawica

- stalówki W5 do felg + piana

- płukanie 4 programem

 

Na gumowce w środku piana + 4 program

 

wnęki drzwi i bagaja przetarte mf z kropli ;)

 

 

Swoja drogą NW od autoland'u na bocznych szybach trzyma się już X czasu i to parokrotnie pianowana na bezdotyku ! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Swoja drogą NW od autoland'u na bocznych szybach trzyma się już X czasu i to parokrotnie pianowana na bezdotyku !

Na bocznych siedzi pół roku lekko,ale dotarcie jej to...

 

U mnie siedzi ponad rok czasu. Z docieraniem zadnych problemow. 3 psiki na szybe, jedna strona recznika wcieram w cala szybe i druga strona poleruje od razu. Nie zostawiam jej ani na chwilke. I z tego co pamietam taka procedure przewiduje producent na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.